4 módní ikony, které nosí, co se jim líbí

19. března 2017
Módní ikony • Foto: Pinterest.com/ street style

Seznamte se se čtyřmi módními ikonami, které se nesnaží být za každou cenu perfektní. Místo toho následují svůj instinkt, sázejí na osobitost a navzdory trendům nosí to, co se jim líbí. Tečka. 

JENNA LYONS

Americká módní návrhářka staví své outfity na hravých a absolutně nepředvídatelných kombinacích zdánlivě nesourodých kusů oblečení. Kdo by řekl, že army košile, tylová sukně a levhartí kabát budou vzájemně tak dobře fungovat?

Jenna LyonsJenna LyonsAutor: Pinterest.com/ street style

CAROLINE MAIGRET

Tuto francouzskou módní ikonu nejčastěji potkáte oblečenou v pánském stylu. Miluje kalhotové kostýmy, které kombinuje s ležérním trikem či teniskami a vypadá v tom nejvíc sexy.

Caroline MAigretCaroline MAigretAutor: Pinterest.com/ street style

LEANDRA MEDINE

Zakladatelku jednoho z nejpopulárnějších a nejvlivnějších módních blogů vystihuje v oblékání odvaha, eklektismus a nadsázka. Její outfity mají šťávu, i když mnohdy svojí bláznivostí působí (podle jejích slov) jako spolehlivý repelent na muže.

Leandra MedineLeandra MedineAutor: Pinterest.com/ street style

YASMIN SEWELL

Rodačka z Austrálie žijící v Londýně je tělem i duší bohémka, která neváhá vzít si na sebe téměř cokoli. Nám se nejvíc líbí v rozevlátých modelech inspirovaných 70. léty, protože dokonale umocňují její křehkost a mladistvý vzhled.

Yasmin SewellYasmin SewellAutor: Pinterest.com/ street style

Článek připravil časopis Moje psychologie.

K základům šatníku přidejte extravagantnější prvky, barvy, výrazné vzory... Pohrajte si se svým stylem.

720p 480p 360p 240p
Jednoduchá trička jsou základem šatníku!

 

 

 

Jdi na homepageZpět na začátek
1080p 720p 360p

Horoskopy