Jak zhubnout 5, 8, 10 nebo 20 kg bez jojo efektu? | Ženy.cz
 


Jak efektivně zhubnout 5, 8, 10 nebo 20 kg a znovu nepřibrat?

11. dubna 2018 • 12:37
Jak efektivně zhubnout 5, 8, 10 nebo 20 kg a znovu nepřibrat?
• Foto:Istock.com

Jak efektivně zhubnout a znovu nepřibrat? Pokud jste si někdy položili tyto otázky, pak jste určitě našli velice rozdílné odpovědi a návody. Zhubněte tři kila za týden, patnáct kilo za měsíc, nehubněte víc než půl kila týdně... My vám chceme přinést takové rady, které neuškodí vašemu zdraví a pomohou vám zhubnout zdravě a trvale.

Pokud člověk začne přemýšlet o tom, že by měl shodit nějaká kila, ideálně hledá způsob, jak to udělat co nejefektivněji a co nejrychleji. Pravda je ovšem taková, že aby člověk hubl zdravě, měl by kila shazovat postupně.

Jak zhubnout poslední kila?

Pokud jste už něco zhubli a do ideální váhy vám chybí posledních pár kilo, může se stát, že se hubnutí najednou zastaví. Bude to chtít nějakou změnu strategie. Přečtěte si, co dělat v posilovně a co jíst, když potřebujete shodit posledních pár kilo.

Jak zhubnout 5 kilo?

Máte 5 kg nad ideální váhou? Nepouštějte se do diety, spíše se zamyslete, zda neděláte nějakou chybu, kvůli které se těchto 5 kil nemůžete zbavit. Možná jíte tak akorát, ale nevhodné potraviny. Možná cvičíte příliš intenzivně. Anebo málo spíte. Klikněte níže a zjistíte víc. 

Jak zhubnout 8 kg

Jestliže je vaším cílem mít o 8 kg míň, nedávejte si na to žádné termíny. Vezměte hubnutí jako šanci na nový životní styl, díky kterému si svou ideální váhu udržíte napořád. Poradíme vám, jak na to: Jak si sestavit jídelníček a jak si najít sport, který vás bude bavit?

Jak zhubnout 10 kg

Chcete zhubnout 10 kg a přemýšlíte, jakou dietu zvolíte a jak dlouho ji budete držet? Běžte na to jinak. Poradíme vám, co byste měli řešit úplně na začátku vaší hubnoucí akce, jak se vyhnout jojo efektu, co jíst a jaký pohyb je na  hubnutí nejlepší.

Jak zhubnout 20 kg

Dvacet kilo nad ideální váhou neznamená jen větší velikost šatů. Přináší také řadu zdravotních rizik, například vyšší šanci na onemocnění cukrovkou. Je ovšem hlavně zprávou, že ve svém každodenním životě děláte něco špatně. Jak přijít na to, kde chybujete a trvale zhubnout?

Základní informaci o tom, jestli máte nadváhu, vám dá naše BMI kalkulačka.

Autor: redakce Ženy.cz
Jdi na homepage Zpět na začátek

Jak zhubnout

Partie Za jaký čas Kolik kg Jakým způsobem Jak zhubnout za týden Jak zhubnout za měsíc Břicho Zadek Stehna Boky Nohy Paže

V našem speciálu najdete vše, ať potřebujete zhubnout 5 kg, 8 kg, 10 kg nebo 20 kg. Všechny tipy jsou připravené ve spolupráci s odborníky. Víme, jak na ploché břicho, známe nejlepší cviky na zadek a stehna. Hubněte běháním, chůzí, plaváním, sexem nebo bez cvičení. Speciální tipy jak zhubnout po porodu. Komu pomůže Atkinsonova dieta, keto dieta, Dukanova dieta, pětifaktorová dieta a jaká jsou jejich úskalí? Jak na celulitidu, zdravý jídelníček a další tipy. Vypočítejte si své BMI. S námi zhubnete zdravě a napořád!