Jak efektivně zhubnout 5, 8, 10 nebo 20 kg a znovu nepřibrat?

11. dubna 2018
Jak efektivně zhubnout 5, 8, 10 nebo 20 kg a znovu nepřibrat?
• Foto: Istock.com

Jak efektivně zhubnout a znovu nepřibrat? Pokud jste si někdy položili tyto otázky, pak jste určitě našli velice rozdílné odpovědi a návody. Zhubněte tři kila za týden, patnáct kilo za měsíc, nehubněte víc než půl kila týdně... My vám chceme přinést takové rady, které neuškodí vašemu zdraví a pomohou vám zhubnout zdravě a trvale.

Pokud člověk začne přemýšlet o tom, že by měl shodit nějaká kila, ideálně hledá způsob, jak to udělat co nejefektivněji a co nejrychleji. Pravda je ovšem taková, že aby člověk hubl zdravě, měl by kila shazovat postupně.

Jak zhubnout posledních pár kilo?

Pokud jste už něco zhubli a do ideální váhy vám chybí posledních pár kilo, může se stát, že se hubnutí najednou zastaví. Bude to chtít nějakou změnu strategie. Přečtěte si, co dělat v posilovně a co jíst, když potřebujete shodit posledních pár kilo.

Jak zhubnout 5 kilo?

Máte 5 kg nad ideální váhou? Nepouštějte se do diety, spíše se zamyslete, zda neděláte nějakou chybu, kvůli které se těchto 5 kil nemůžete zbavit. Možná jíte tak akorát, ale nevhodné potraviny. Možná cvičíte příliš intenzivně. Anebo málo spíte. Níže zjistíte víc. 

Další články připravujeme.
Jdi na homepageZpět na začátek
Další příběhy

Horoskopy