Hubneme do plavek: Jak si svůj čas u hair stylisty užila Šárka? | Ženy.cz
 


Hubneme do plavek: Jak si svůj čas u hair stylisty užila Šárka?

7. července 2018
• Foto:Redakce Dieta

A jdeme do finále. Všechny soutěžící poctivě cvičí, hlídají si jídelníček, a tak je načase se odměnit. Jak si to u kadeřníka užila grafička Šárka Hamanová?

Hodnocení kadeřníka

Šárka má jemné vlasy. Honza ocenil její přirozený blond odstín, který je vzácný. Střední délka je poněkud složitější pro přesně a dokonale zpracovaný účes, proto zvolil ležérní typ drdolu. Pro umytí doporučil šampon na jemné vlasy, který je nijak nezatíží, a kondicionér pro zvětšení objemu.

Postup:

Do mokrých, ručníkem vysušených pramínků vetřete pěnové tužidlo, které pomůže se zvětšením jejich objemu a následně s lepším zpracováním účesu.

Vlasy vyfoukejte do objemu přes kulatý kartáč.

Z pravé strany na zadní části hlavy přesuňte vlasy k jedné straně a připněte sponkami.

Následně konce vlasů vraťte zpátky na druhou stranu, jeden pramen nechte volně viset, ostatní zastrčte, ale neuhlazujte, jako například u francouzského drdolu, a připněte sponkami.

Co se vám bude hodit:

Pěnové tužidlo pro zvětšení objemu, Volume Care, Nivea, 100 Kč – dvojnásobně zvětší objem vlasů a zachová tvar 24 hodin, Thermo Care formule chrání vlasy během fénování.

Pěnové tužidlo pro zvětšení objemu Volume Care, Nivea, 150 ml, 100 Kč

Lak na vlasy, Volume Care, Nivea, 60 Kč – dodá vlasům objem a chrání je 24 hodin před ztrátou keratinu.

Lak pro zvětšení objemu Volume Care, Nivea, 250 ml, 100 Kč

Pečující šampon pro jemné vlasy, Hairmilk Care Shampoo, Nivea, 59 Kč – regeneruje a vyživuje vlasy, aniž by je zbytečně zatížil, obsahuje mléčné proteiny a Eucerit®, který zároveň hydratuje.

Šampon Hairmilk pro jemné vlasy, NIVEA, 250 ml, 78 Kč

Kondicionér pro zvětšení objemu, Volume Care, Nivea, 78 Kč – s tekutým keratinem a výtažky z bambusu posiluje vlasy už od kořínků, nahrazuje vlasům vlastní keratin a působí v místě poškození.

Kondicionér pro zvětšení objemu Volume Care, Nivea, 200 ml, 78 Kč

Jak vypadaly obě další soutěžící, si můžete přečíst v aktuálním vydání časopisu Dieta nebo již brzy na našem webu.

Autor: redakce Dieta
Jdi na homepage Zpět na začátek

Jak zhubnout

Partie Za jaký čas Kolik kg Jakým způsobem Jak zhubnout za týden Jak zhubnout za měsíc Břicho Zadek Stehna Boky Nohy Paže

V našem speciálu najdete vše, ať potřebujete zhubnout 5 kg, 8 kg, 10 kg nebo 20 kg. Všechny tipy jsou připravené ve spolupráci s odborníky. Víme, jak na ploché břicho, známe nejlepší cviky na zadek a stehna. Hubněte běháním, chůzí, plaváním, sexem nebo bez cvičení. Speciální tipy jak zhubnout po porodu. Komu pomůže Atkinsonova dieta, keto dieta, Dukanova dieta, pětifaktorová dieta a jaká jsou jejich úskalí? Jak na celulitidu, zdravý jídelníček a další tipy. Vypočítejte si své BMI. S námi zhubnete zdravě a napořád!