Hubneme do plavek: Daniela a její letní plážové vlny | Ženy.cz
 


Hubneme do plavek: Daniela a její letní plážové vlny

15. července 2018
Hubneme do plavek: Daniela a její letní plážové vlny
• Foto:archiv časopisu Dieta

Daniela má dlouhé, přírodně vlnité vlasy, které tvoří prstýnky a u kterých je důležité hledět především na správnou hydrataci. Proto jí Honza doporučil hydratační šampon a kondicionér. Pro úpravu účesu použil trochu pěny na zvětšení objemu a na závěr speciální gel, který zvýraznil plastičnost jednotlivých pramenů. Pro volnější zvlnění, letní plážové vlny, doporučuje Honza difuzér, pro zdůraznění prstýnků jen pevné promačkání vlasů prsty.

Postup:

Vlasy nejdříve umyjte šamponem Hairmilk, který je nejenom vyčistí, ale i hydratuje, a vysušte je jemným proudem vzduchu, nejdříve v předklonu, potom ze strany na stranu.

V přední části hlavy vlasy rozdělte na tři nebo čtyři pruhy a každý z nich takzvaně twistujte, tedy otáčejte jedním směrem stále dokola, postupně jeden za druhým. Pracujte volně, copánky by neměly být příliš pevně u hlavy. Stáčejte vždy jedním směrem. Záleží na vás, jestli doprava nebo doleva.

V zadní části je připněte sponkami, upravte zbytek vlasů a zpevněte lakem.

Co se vám bude hodit:

Pečující šampon, Hairmilk Shine, Nivea, 78 Kč – mléčné hedvábné proteiny regenerují a intenzivně hydratují vlasy.

Nivea

Pečující kondicionér, Hairmilk, Nivea, 78 Kč – uhlazuje unavené vlasy bez lesku, obsahuje mléčný hedvábný protein a Eucerit®.

Nivea

Sérum na vlny, Hairmilk Shine, Nivea, 110 Kč – definuje lokny a dodává vlasům přirozený lesk.

Nivea

Krémový gel na vlasy pro elastický styling, Nivea, 105 Kč – poskytne elastickou úpravu bez nepříjemného slepení.

Nivea

Článek vyšel v aktuálním čísle časopisu Dieta. Objednat si ho můžete přes SMS:

Pošlete SMS na číslo 902 11 ve tvaru:

DIETA1807W mezera JMÉNO mezera PŘÍJMENÍ mezera ADRESA mezera MĚSTO mezera PSČ

Příklad: DIETA1807W Jan Novak Prubezna 233 Olomouc 77900. Cena každé přijaté SMS je 50 Kč vč. DPH (zahrnuje poštovné i balné). Provozuje Czech News Center, a.s., infolinka 296 363 199 ve všední dny 8–16 hod., mobil@cncenter.cz, www.platmobilem.cz.

 

Autor: redakce Dieta
Jdi na homepageZpět na začátek

Jak zhubnout

Partie Za jaký čas Kolik kg Jakým způsobem Jak zhubnout za týden Jak zhubnout za měsíc Břicho Zadek Stehna Boky Nohy Paže

V našem speciálu najdete vše, ať potřebujete zhubnout 5 kg, 8 kg, 10 kg nebo 20 kg. Všechny tipy jsou připravené ve spolupráci s odborníky. Víme, jak na ploché břicho, známe nejlepší cviky na zadek a stehna. Hubněte běháním, chůzí, plaváním, sexem nebo bez cvičení. Speciální tipy jak zhubnout po porodu. Komu pomůže Atkinsonova dieta, keto dieta, Dukanova dieta, pětifaktorová dieta a jaká jsou jejich úskalí? Jak na celulitidu, zdravý jídelníček a další tipy. Vypočítejte si své BMI. S námi zhubnete zdravě a napořád!