Duhové šperky: Nový letní trend, který rozzáří ulice! | Ženy.cz
 


Duhové šperky: Nový letní trend, který rozzáří ulice!

22. května 2019 • 06:00
• Foto:archiv firem

Žhavým hitem léta jsou bezesporu šperky s mušličkami, ale nesmíme zapomenout ani na duhovou bižuterii, která pomalu zaplavuje nové kolekce (a brzy dostane i vás).

Už loni se do letní módy velmi výrazně zapojily barevné trendy. A to nejenom v obchodech, ale i na přehlídkových molech, kde se například místo klasických béžových trenčkotů objevily pestrobarevné kabátky. A duhová mánie pokračuje i letos, jen s tím rozdílem, že nejvíce se projeví právě na špercích a doplňcích. 

Duhové šperky snadno a spolehlivě rozzáří každý letní outfit, ať už na sobě máte džíny a tričko nebo třeba šaty. Nebojte se kombinovat náušnice, náhrdelníky i náramky. V tomto případě neplatí, že méně znamená více. Tahle letní bižuterie musí být co nejvíce vidět.

Tipy, kde duhovou bižuterii pořídíte, najdete v galerii: 

Fotogalerie

15 fotografií
 

Jdi na homepage Zpět na začátek

Jak zhubnout

Partie Za jaký čas Kolik kg Jakým způsobem Jak zhubnout za týden Jak zhubnout za měsíc Břicho Zadek Stehna Boky Nohy Paže

V našem speciálu najdete vše, ať potřebujete zhubnout 5 kg, 8 kg, 10 kg nebo 20 kg. Všechny tipy jsou připravené ve spolupráci s odborníky. Víme, jak na ploché břicho, známe nejlepší cviky na zadek a stehna. Hubněte běháním, chůzí, plaváním, sexem nebo bez cvičení. Speciální tipy jak zhubnout po porodu. Komu pomůže Atkinsonova dieta, keto dieta, Dukanova dieta, pětifaktorová dieta a jaká jsou jejich úskalí? Jak na celulitidu, zdravý jídelníček a další tipy. Vypočítejte si své BMI. S námi zhubnete zdravě a napořád!