Video placeholde

Fresh Cash: Z čeho se skládá cena energií a za co všechno vlastně platíte?

Cena elektřiny, její zastropování, energetická krize – pojmy, které se na nás v posledních týdnech valí ze všech stran, vysvětlí pořad Fresh Cash. Lucka Schejbalová alias Sejroška vám ve druhém díle vysvětlí, jak se liší dodavatel a distributor, za co vlastně platíte a co jsou to spotové produkty.

Plácáte se v současné energetické krizi a pletou se vám pojmy? Díky pořadu Fresh Cash budete v obraze. Ve druhém díle vám Lucka Schejbalová alias Sejroška vysvětlí, v čem se liší distributor a dodavatel energií, co jsou to spotové produkty, s čím souvisí zastropování cen energií a především z čeho se cena energií skládá a za co tedy vlastně platíte.

Sledujte Fresh Cash také na FacebookuInstagramu a TikToku.

Nový osvětový projekt Fresh Cash přichází do virtuálních světů, aby vzbudil zájem o témata týkající se finanční a digitální gramotnosti. V pětidílném energo speciálu se mimo jiné dozvíte, proč energetická krize vůbec vznikla a proč se týká i Česka, jaké existují druhy energií, co je to Green Deal nebo třeba jak poznat, že jste sedli na lep energo šmejdům, případně co dělat, abyste se z průšvihu dostali ven. 

První díl Fresh Cashe sledujte tady:

Více najdete na https://www.fresh-cash.cz.

Doporučujeme

Načíst další články