Video placeholde

Fresh Cash: Platíte ranec za energie? Poradíme, jak rychle a efektivně ušetřit

Čus draku, je tady Sejroška a s ní další Fresh Cash! Dneska se prošvidráme tématem energetické krize. Proč se to pořád omílá nejen v médiích, ale řeší to i každá bába na trhu? A jak se dá na energiích aktuálně ušetřit?

Od ledna 2022 se běžné domácnosti elektřina prodražila zhruba o 30 %. Plyn je na tom ještě hůř, ten zdražil o dvě třetiny. Energetická krize tu byla už před ruskou invazí na Ukrajinu, válka ji ale ještě zhoršila a inflace situaci také příliš nepomohla. Platíte za energie neúnosné sumy? Nový díl pořadu Fresh Cash přináší tipy a rady, jak rychle a efektivně ušetřit. Lucie Schejbalová alias Sejroška vás v něm zasvětí i do toho, jaké kroky v boji s energo krizí podniká česká vláda. Kudy vede cesta ven a směrem k lepším zítřkům?

Sledujte Fresh Cash také na FacebookuInstagramu a TikToku.

Nový osvětový projekt Fresh Cash přichází do virtuálních světů, aby vzbudil zájem o témata týkající se finanční a digitální gramotnosti. V pětidílném energo speciálu se mimo jiné dozvíte, proč energetická krize vůbec vznikla a proč se týká i Česka, jaké existují druhy energií, co je to Green Deal nebo třeba jak poznat, že jste sedli na lep energo šmejdům, případně co dělat, abyste se z průšvihu dostali ven.

Minulý díl Fresh Cashe sledujte tady:

Více najdete na https://www.fresh-cash.cz.