Video placeholde

Fresh Cash: Jaké existují druhy energií a jak nám pomůže Green Deal?

Obnovitelné a neobnovitelné zdroje, jaderná energie, zelená energie. Co přesně se za těmito pojmy skrývá a jaký je v nich rozdíl? To vysvětlí Lucka Schejbalová alias Sejroška v novém dílu pořadu Fresh Cash. A nevynechá ani ožehavé téma posledních měsíců – Green Deal.

Plavete v současné energetické krizi a nejste si jistí, jaké typy energií můžeme v Česku využívat? Díky pořadu Fresh Cash budete v obraze. Ve třetím díle vám Lucka Schejbalová alias Sejroška vysvětlí, jaký je rozdíl mezi obnovitelnými a neobnovitelnými zdroji, v čem spočívá úskalí jaderných elektráren i co přesně znamená Green Deal, dohoda, která v posledních měsících způsobuje kontroverze napříč celou Evropskou unií.

Sledujte Fresh Cash také na FacebookuInstagramu a TikToku.

Nový osvětový projekt Fresh Cash přichází do virtuálních světů, aby vzbudil zájem o témata týkající se finanční a digitální gramotnosti. V pětidílném energo speciálu se mimo jiné dozvíte, proč energetická krize vůbec vznikla a proč se týká i Česka, jaké existují druhy energií, co je to Green Deal nebo třeba jak poznat, že jste sedli na lep energo šmejdům, případně co dělat, abyste se z průšvihu dostali ven. 

Minulý díl Fresh Cashe sledujte tady:

Více najdete na https://www.fresh-cash.cz.

Doporučujeme

Načíst další články