Nejstylovější doplňky do vlasů: Nosí se šátky i barevné sponky!

1 min čtení

1 min čtení

Složité účesy jsou dávno z módy. Místo nich se nosí zcela přirozené vlasy v celé své kráse. Jenže co když jim chcete dodat trochu stylového oživení? Možností se nabízí hned několik: letošním trendy doplňkům vládnou hlavně kovové skřipce, barevné šátky a sponky, které vás svým designem okamžitě vrátí do dětství.

Stejně jako loni i letos platí za nejvýraznější doplněk barevné šátky. Nosí se ke všemu – skvěle oživují minimalistické outfity, oversize obleky a samozřejmě také šaty všeho druhu. Obecně platí pravidlo: čím větší a pestřejší šátek, tím lépe. A jak jej uvázat? Nabízejí se tři alternativy: buď jej přeložíte do tvaru velkého trojúhelníku, posadíte níž do čela a zavážete jej vzadu na temeni hlav, případně můžete zvolit uvázání pod vlasy ve stylu konce 90. let. A pro nejodvážnější je tu varianta na babičku, kdy uzel zavážete pod bradou. Ta ovšem vyžaduje promyšlenější styling – ideálně ji noste ke cool kombinaci většího pánského saka, rovných džínů a retro tenisek.

TIP NA VIDEO: Móda z devadesátek je opět v kurzu!

Praktičnost a stylovost v oblasti doplňků v sobě skvěle spojují skřipce, díky kterým vytvoříte pohodlný a zároveň efektní účes během pár sekund. Letos budete v nabídkách obchodů nejčastěji vídat kousky v pastelových barvách, případně vyrobené z barevné želvoviny či zlatého kovu. Skřipec můžete doplnit ještě o výraznou čelenku – přestože poslední roky dosáhla jejich módní sláva vrcholu, letos budou trochu v pozadí. I tak ale můžete čas od času vynést oblíbený model. Nejvíce parády uděláte s těmi, jež zdobí výrazné pletení z koženky či slámy.

A pokud si potrpíte na roztomilost, určitě vás potěší, že se stále větší oblibě těší barevné funky sponky, které se ve vlasech nosí ideálně po několika párech naráz. Podobně jako letošní trendy šperky i tyto doplňky sázejí na vzpomínky z dětství a atmosféru městských poutí. Proto až příště přijdete do obchodu, nemusíte se bát, že jste si spletla dámské oddělení s dětským. Všechny ty barevné vzory a motivy smajlíků a ovoce jsou tam zcela úmyslně.

Loading
Loading
Loading
Loading
Loading