Svatba 2021: Jaké šaty, boty nebo květiny budou v kurzu?

Loňský rok zcela změnil vnímání svateb. Budoucí novomanželé dnes už dopředu počítají s menším počtem hostů a zároveň i menšími investovanými částkami, v případě nutnosti se zrušením celého dne v důsledku opatření proti koronaviru. Aktuální trendy ovšem pochopitelně nechybí! Inspirujte se. 

Podpora lokálních značek

České značky potřebují podpořit a to se také odrazí v letošních svatebních trendech, ať už se jedná o místo, jídlo, dekorace nebo třeba šaty. Zkuste si pořídit co nejvíce věcí od českých švadlen, designérek, farmářů, řezníků, pekařů, floristů či vinařů. Tento trend krásně zapadá i do loňského trendu udržitelnosti. Svatby na zelené vlně jsou v kurzu samozřejmě i nadále.

Loading

Další trendy najdete na další stránce >>

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámení, dekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!