15 malých bílých šatů nejen pro nevěsty. Vyberte si!

Malé černé šaty jsou základ! Ale co malé bílé? Jsou stejně univerzální a na jaře i v létě je budete chtít nosit klidně každý den. Vybrali jsme pro vás ty nejkrásnější z aktuálních kolekcí. 

Pokud se letos vdáváte, určitě sháníte šaty na převlečení, ve kterých si užijete svatební párty až do noci. Malé bílé šaty jsou naprosto ideální. Hodí se pro jarní, letní i podzimní svatbu, protože vypadají skvěle jak se sandálky, tak i třeba s teniskami. Můžete je mít jen tak nebo přes ně přehodit džínovou bundičku, propínací svetřík nebo třeba lehký kabátek.

Loading
Loading

Jejich výhodou je také to, že je rozhodně ještě unosíte. Jsou totiž stejně univerzální jako „little black dress. Můžete je nosit do práce, do města, na večírek nebo v nich strávit letní dovolenou u moře. Stačí, aby vám skvěle padly, cítila jste se v nich svá a uvidíte, že je nebudete chtít vysvléknout.

A už jen stačí si ty pravé vybrat. Sáhnete po krajkovaných, s odhalenými rameny, s nadýchanými rukávy, nebo po ležérním košilovém střihu? Je to jen na vás, krásné jsou totiž všechny.

Tipy na malé bílé šaty najdete v galerii:

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámení, dekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!