Džínové bundy

Džínové bundy Zdroj: Instagram @elisalevallois, @florettenacer a @ines.frassint

& Other Stories, 99 eur, stories.com
& Other Stories, 149 eur, stories.com
Arket, 149 eur, arket.com
Ganni, 295 eur, ganni.com
Levi's, 2184 Kč, zalando.cz
20
Fotogalerie

Inspirace Francouzkami i „pyžamová“ pohoda: Jarní outfity s džínovou bundou, které si zamilujete

Jakmile nastane jaro, stává se jedním z nejčastějších dámských outfitů džínová bunda ve spojení s šaty nebo romantickou sukní. Je to slušivé, pohodlné, ale také předvídatelné a nejspíš v tom do práce chodí i vaše kolegyně. Jestli se občas chcete vydat trochu jinou cestou, můžete džínovou bundu vyzkoušet v následujících čtyřech neokoukaných, ale stejně jednoduchých kombinacích.

S elegantními kalhotami nebo sukní

Zatímco kombinace džín a černého saka se nám jeví naprosto přirozená, opačný styling – tedy džínový svrchník s tmavými elegantními kalhotami či sukní – už nám tak intuitivní nepřipadá. Stojí ale za vyzkoušení a inspirace v tomto případě nepřichází od „nikoho menšího“ než stylových Pařížanek. Velkou roli v tomto případě hrají i boty, tedy černé sling back lodičky, respektive uzavřené střevíce s ostrou špičkou. Très chic!

TIP NA VIDEO: Jak nosit různé střihy džín? Inspirujte se!

Video placeholde

Článek pokračuje v následujících kapitolách. >>>

Pokračování 2 / 4

Se světlými kalhotami nebo sukní

Jestli něco skvěle reprezentuje jarní šatník, pak je to džínová bunda a světlé kalhoty. Tak proč je rovnou nespojit dohromady? V závislosti na tom, jaké máte doma (nebo na shopping radaru) kousky, může vzniknout buď elegantnější verze (efekt dodá zejména tmavší denim a rovný „tucker“ střih bundy), anebo uvolněnější, která může přecházet až do boho stylu (v tomto případě díky výšivkám na kalhotách, které ale nejsou nutné).

Pokračování 3 / 4

S pruhovanými kalhotami

Zní to jako příliš konkrétní inspirace, pravdou ale je, že kalhoty s barevným „pyžamovým“ proužkem patří k oblíbeným kouskům této sezóny. Specificky se objevují v růžových a jiných pastelových tónech, které si snadno zamilujete. A teď si ještě představte, jak jsou obyčejně pohodlné. Tahle kombinace nevyžaduje dlouhou obhajobu, tohle je zkrátka ideální uniforma na jarní víkendy, které před námi jsou.

Pokračování 4 / 4

Double denim

A na závěr módní disciplína, která se nabízí každoročně, málokdo ji ale skutečně otestuje. Máte na sobě džíny nebo denimovou sukni a potřebujete vyměnit ranní sako za odpolední džínovou bundu? Potlačte myšlenku, že dvojitý denim je moc a směle vyrazte. Outfit „ukotvíte“ skrze basic top v podobě černého roláku či bílého trička, přičemž tyto barevné akcenty by se ideálně měly zopakovat i na doplňcích.

Sháníte novou džínovou bundu? Tipy najdete ve fotogalerii v úvodu článku.