Milované kalhoty stylových minimalistek ovládnou léto. Jak je nosit?

1 min čtení

1 min čtení

Bílé džíny se v posledních letech vracejí každé léto, tento rok se k nim však přidávají i bílé oblekové kalhoty. Na své si tedy přijdou milovnice různých stylů. Jak tyhle kousky nosit a s čím je kombinovat?

Podle autorky knihy Se šarmem Pařížanky Inès de la Fressange slouží bílé kalhoty k projasnění outfitu, navíc se dobře doplňují s ostatními barvami základního šatníku, jako je béžová, khaki, tmavomodrá nebo klasicky modrý denim. Není divu, že tento kousek nejčastěji adoptují právě vyznavačky minimalismu a klasické elegance. Jeho nadčasový potenciál stvrzují i módní ikony minulosti, které stále uznáváme. Bílé zvonáče oblékala Jane Birkin a její slavný outfit se zkráceným tričkem je i dnes, o padesát let později, neuvěřitelně současný. V devadesátkách byla zase chodící reklamou na džíny britská herečka Liz Hurleyall white outfit v jejím podání má letos také co říct.

TIP NA VIDEO: Které další kousky jsou základem šatníku?

Jane Birkin a Serge Gainsbourg
Loading

Na rozdíl od předchozí pětiletky, kdy byly v kurzu zejména bílé džíny a kombinovali jsme je podle Pařížanek, přicházejí letos na řadu i bílé oblekové nebo naopak neformální lněné kalhoty. Malinko se mění i střihy – dříve populární zkrácené nohavice postupně nahrazuje plná délka. Ta se vrací jednak ve variantě flare, jednak doprovází široké nohavice a takzvaný baggy střih – výjimkou nejsou ani bílé kapsáče. A jak bílé džíny nebo kalhoty nosit? Připravte si klasické košile v pánském stylu, jednoduchá tílka a samozřejmě také svetry s bretaňským proužkem. Současný trendy update jim naopak dodají zkrácené topy a mini trička, která vypadají jako o číslo menší.

Inspirace z Instagramu: Jak nosit bílé džíny nebo kalhoty?

Loading
Loading
Loading
Loading
Loading
Loading
Loading
Loading
Loading
Loading
Loading
Loading
Loading
Loading