Tereza Maxová: Nejdřív vycházka s bezdomovcem, pak teprve filmový festival

4. července 2017 • 12:33
Tereza Maxová na prohlídce Prahou Pragulic s Karimem. • Foto: instagram/@terezamaxova

Tereza Maxová je zase originální! Zatímco většina českých celebrit ukazuje na instagramových účtech výhradně fotografie z Karlových Varů, Tereza Maxová se vyfotila s bezdomovcem. Rozhodla se podpořit báječnou věc, a to procházku pražským podsvětím, která má pomoci právě lidem bez domova.

Tereza Maxová nás baví. Ještě, než vyrazila do Karlových Varů na filmový festival, rozhodla se podpořit dobrou věc. Vyšla si na procházku s bezdomovcem. Na jejím Instagramu se tak objevila fotografie blonďaté krásky a muže minimálně excentrického vzezření. O co vlastně šlo?

Průvodci z Pragulic vám ukáží hlavní město úplně z jiného pohledu. Dostanete se tak na místa, kam byste se možná báli i za denního světla. Může vidět i na vlastní kůži zažít, jak vypadá život na ulici. A vaším průvodcem je člověk, který má s takovým životem bohaté zkušenosti, protože na ulici nějakou dobu sám žil.

Tereza Maxová se vyfotila s jedním z průvodců, Karimem, snad nejznámější personou pražského podsvětí. Ten vás může zavést na Hlavní nádraží, Václavské náměstí, Národní třídu a do okolí Karlova mostu.

Karim, bývalý bezdomovec, padlý anděl a prostitutka, otevřeně vypráví o tom, v co se mění centrum Prahy v noci. Poví vám, kde mají zóny lehké ženy, jaká místa vyhledávají narkomani pro nákup drog i poté klidnou aplikaci.  

Cílem projektu Pragulic je zlepšit povědomí společnosti o lidech bez domova a pomoci jim. Charitě se Tereza Maxová věnuje dál i po příjezdu na filmový festival do Karlových Varů. V Moët Lounge Baru podpořila neziskovou organizaci Alsa, jejíž patronkou je Daniela Peštová. Mimochodem, my nad její krásou v růžových romantických šatech, které oblékla na Přípitek na dobrou věc, jen tajíme dech! 

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy