Rita Ora je zrzka! Podívejte se na všechny její vlasové proměny

12. června 2018 • 06:00
Rita Ora a její vlasové proměny • Foto: profimedia.cz

Zpěvačka Rita Ora odstartovala své velkolepé hudební turné. Než odletěla do Albánie, kde série koncertů začala, pochlubila se na sociálních sítích zbrusu novou barvou vlasů. Z blondýnky je teď zrzka! A musíme říct, že jí to pekelně sluší!

Slavná zpěvačka Rita Ora, původem z Kosova, si na častých vlasových proměnách zakládá. Nůžky ovšem za jejími změnami nestojí! Jednou se sice nechala ostříhat nakrátko a pak delší dobu nosila mikádo, ale jinak je věrná delším vlasům. Často však mění barvy své hřívy, a to nejenom z blond na tmavou a zpět. Rita je opravdu vlasový chameleon. Už nám předvedla, jak jí to sluší s růžovými vlasy, kanárkově žlutou ofinou nebo duhovými délkami. A teď se těsně před odjezdem na dlouho očekáváné turné proměnila v zrzku. 

Na pódiu v albánském hlavním městě Tirana, ve Veroně i v Londýně už řádila s ohnivou kšticí. Mezi koncertováním ve třech různých státech si stihla užít i chvilku relaxu na pláži. Nové vlasy rovnou barevně sladila s plavkami i drinkem. Ta holka zkrátka ví, jak zaujmout!

Peach Bellini anyone?

Příspěvek sdílený RITA ORA (@ritaora),Čen 5, 2018 v 8:00 PDT

Podívejte se na její nejznámější účesy a barvy vlasů do galerie: 

Fotogalerie

11 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy