Rita Ora je zrzka! Podívejte se na všechny její vlasové proměny

Zpěvačka Rita Ora odstartovala své velkolepé hudební turné. Než odletěla do Albánie, kde série koncertů začala, pochlubila se na sociálních sítích zbrusu novou barvou vlasů. Z blondýnky je teď zrzka! A musíme říct, že jí to pekelně sluší!

Slavná zpěvačka Rita Ora, původem z Kosova, si na častých vlasových proměnách zakládá. Nůžky ovšem za jejími změnami nestojí! Jednou se sice nechala ostříhat nakrátko a pak delší dobu nosila mikádo, ale jinak je věrná delším vlasům. Často však mění barvy své hřívy, a to nejenom z blond na tmavou a zpět. Rita je opravdu vlasový chameleon. Už nám předvedla, jak jí to sluší s růžovými vlasy, kanárkově žlutou ofinou nebo duhovými délkami. A teď se těsně před odjezdem na dlouho očekáváné turné proměnila v zrzku.

Na pódiu v albánském hlavním městě Tirana, ve Veroně i v Londýně už řádila s ohnivou kšticí. Mezi koncertováním ve třech různých státech si stihla užít i chvilku relaxu na pláži. Nové vlasy rovnou barevně sladila s plavkami i drinkem. Ta holka zkrátka ví, jak zaujmout!

Peach Bellini anyone?

Příspěvek sdílený RITA ORA (@ritaora),Čen 5, 2018 v 8:00 PDT

Podívejte se na její nejznámější účesy a barvy vlasů do galerie: