Říjnové číslo Mojí psychologie opět pomáhá pacientkám s rakovinou

31. října 2019 • 18:00
Slavnostní večer časopisu Moje psychologie 22. 10. 2019 • Foto: Moje psychologie

Letos již posedmé bylo říjnové číslo časopisu Moje psychologie věnováno tématu rakoviny prsu a podpoře sdružení Mamma HELP, které pacientkám s rakovinou prsu a jejich rodinám pomáhá.

Společná oslava projektu se konala v pražském divadle Studio Dva. Právě tam pozvala 22. 10. redakce časopisu Moje psychologie nejen své přátele, inzertní partnery, ale také zástupce sdružení Mamma HELP a jeho příznivce. Jako každý rok šlo o podporu sdružení Mamma HELP, jež pomáhá pacientkám s rakovinou prsu a jejich rodinám. Mamma HELP obdrželo jednu korunu z každého prodaného výtisku říjnového vydání Mojí psychologie a deset procent z výtěžku z inzerce.

Slavnostní večer časopisu Moje psychologie 22. 10. 2019 Slavnostní večer časopisu Moje psychologie 22. 10. 2019 Autor: Moje psychologie

Mezi pozvanými byly také ženy, které prodělaly či které se aktuálně potýkají s rakovinou prsu a jejichž příběhy již znají čtenářky MP ze stránek časopisu. Redaktorka Monika Otmarová jim společně s Adélou Peluhovou, organizátorkou projektu v divadelní kavárně Studia Dva, předaly dárky od inzertních klientů. Ne náhodou se akce odehrávala v divadle – součástí slavnostního večera bylo i představení Odpočívej ve svém pokoji, v němž hrály Marta Vančurová a Daniela Kolářová.

Jak celý večer probíhal, můžete vidět v následující reportáži:

Slavnostní večer ve Studiu Dva VIDEO Moje psychologie

Autor: redakce Moje psychologie
Klíčová slova:  rakovina prsouMoje psychologie
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy