Rihanna ukázala strie a neoholené nohy! Fanynky ji milují!

Známe to všechny! Někdy je zkrátka i těch 5 minut, během kterých bychom si stihly oholit nohy, natolik cenných, že je využijeme k něčemu úplně jinému. Ale nebojte se, rozhodně v tom nejste sama. I hvězda světového formátu Rihanna je někdy tak vytížená nebo unavená, že se na holení vykašle. A ani jí nevadí to přiznat. A proč taky? Je přeci jen člověk!

Už téměř rok čelí zpěvačka Rihanna všemožným útokům kvůli své váze. Za poslední dobu totiž pár kilo nabrala a trochu se zakulatila. Jenže RiRi si z toho rozhodně nic nedělá, dokonce prohlásila, že toužila po pořádných křivkách, a tak přibrala cíleně. Teď se prý cítí konečně pořádně sexy.

To, že si vše dělá po svém a vybočuje z řady, už dokázala několikrát a před pár dny to znovu potvrdila. Na svém Instagramu se pochlubila fotkou, na které je nenamalovaná a navíc má neoholené nohy. Tím si získala přízeň milionů žen po celém světě, které jsou šťastné, že i taková hvězda, jako je Rihanna, je v soukromí zkrátka obyčejná žena.

when u can’t wait for summer.

Příspěvek sdílený badgalriri (@badgalriri),Kvě 2, 2018 v 10:37 PDT

Do alba na Instagramu přidala i další fotku, na které se nebála vystavit jednoho z největších strašáků všech žen – strie! Rihanna se tak přidává k dalším hvězdným kráskám, které razí heslo #bodypositive!Cílem je naučit ostatní mít se rád bez ohledu na to, jestli zrovna vaše tělo koresponduje s momentálním ideálem krásy. O to se snaží například i nejslavnější plus size modelka Ashley Graham, která se nebojí vystavit své tělo v plavkách a přiznat celulitidu, nebo zpěvačka Zendaya, která zapózovala pro módní magazín a světu ukázala fotografii před a po retuši, aby upozornila na nereálné ideály krásy.

A hned je ta blížící se plavková sezóna méně děsivější, nemyslíte? Jen tak dál!