Platí si Kylie Jenner paparazzi, aby retušovali její fotky?

Když před několika dny paparazzi vyfotografovali miliardářku Kylie Jenner, jak jde z obyčejného nákupu, naskytl se fanouškům pohled na úplně jinou tvář, než je ta, kterou znají z Instagramu. Rázem vyvstala řada spekulací. 

Kylie Jenner je fenomén, který v sobě skrývá řadu protikladů. Nyní vyšlo najevo, že nejmladší ze sesterského klanu Kardashian-Jenner (jejími sestrami jsou Kim, Kendall, Kourtney a Khloé) má i dvě tváře. Jednou se prezentuje na Instagramu a postavila na ní miliardový byznys s kosmetikou Kylie Cosmetics, tu druhou příliš neukazuje. Ta první je dokonalá jako obrázek, zatímco ta druhá patří holce od vedle, která je docela hezká, ale někdy také nemá svůj den.

Loading
Loading

A právě ta druhá fanoušky nedávno hodně překvapila, nejspíš protože si nikdo nemyslel, že ještě existuje. Dlouho se totiž spekulovalo, že dvaadvacetiletá Kylie Jenner za svou tvář s plnými rty, velkýma očima a dokonale symetrickým obočím vděčí různým estetickým úpravám a zákrokům. Snímky z období dospívání totiž hovoří jasně. Nejmladší self-made miliardářka (podle časopisu Forbes) však v minulosti přiznala jen výplně rtů, za zbytek prý vděčí kosmetice a perfektnímu líčení. A nyní vyšlo najevo, že jich možná zas tolik nebylo.

Kylie Jenner

Kylie Jenner

Jak je ale možné, že na jiných fotkách paparazzi vypadá Kylie jako svůj vytoužený avatar z Instagramu? Podle instagramových účtů, které se zaměřují na plastiky a retuše celebrit (třeba @beauty.false), si nejen Kylie, ale třeba i její sestra Kim Kardashian platí paparazzi, kteří pak jejich na oko náhodně pořízené fotografie retušují. Slavné sestry se tak snaží mít svůj vzhled pod kontrolou i na veřejnosti. Většinou jim to vychází, někdy ale ne. Důkazem jsou i následující fotografie, které byly pořízeny v rozmezí pár dnů a na nichž Kylie vyráží pro jídlo do obchodu.

Kylie Jenner: Retuš versus realita

Kylie Jenner

Kylie Jenner