Erin Lim

Erin Lim Zdroj: profimedia.cz

Scarlett Johansson
Susan Kelechi Watson
Rita Ora
Victoria Beckham
9
Fotogalerie

People's Choice Awards 2018: Kdo si odnesl cenu a komu to nejvíce slušelo na červeném koberci?

44. ročník cen People's Choice Awards zná své vítěze. Kdo si odnesl filmové, televizní a hudební ceny, o kterých každoročně rozhoduje široká veřejnost prostřednictvím hlasování na internetu? A jak to slavným kráskám slušelo na červeném koberci?

Jak se předpokládalo, cenu za nejoblíbenější film mezi fanoušky vyhrála Marvelovka Avengers: Infinity War. Snímek je mezi diváky natolik populární, že si vysloužil ještě cenu za nejoblíbenější akční film a také za nejlepší filmovou herečku, kterou se stala Scarlett Johansson. Ta za sebou nechala nominované kolegyně Anne Hathaway, Lily James, Sandru Bullock i Bryce Dallas Howard. Ze stejného filmu získali dvě nominace na nejlepšího filmového herce také Chris Hemsworth a Robert Downey Jr. Ti ovšem nevyhráli. Jejich kategorii ovládl Chadwick Boseman, který se proslavil hlavní rolí v jiné Marvelovce, kterou je Black Panther.

Nejoblíbenějším dramatem se stalo Padesát odstínů svobody, které převálcovalo filmy jako Tiché místo, Rudá volavka nebo Půlnoční láska. V kategorii Nejoblíbenější komedie zase zvítězil snímek Špion, který mi dal kopačky.

Co se týče hudebních kategorií, ty ovládla rapperka Nicki Minaj. Zvítězila v kategorii Nejoblíbenější album, kde porazila nominovanou Arianu Grande, Shawna Mendese, Cardi B i Camilu Cabello, a také v kategorii Nejoblíbenější ženská interpretka. Nejoblíbenějším mužským interpretem se stal Shawn Mendes.

To zpěvačka Rita Ora si sice žádnou cenu neodnesla, ale jednoznačně byla největší hvězdou červeného koberce. V bleděmodrých šatech Versace se zlatou aplikací a sladěnými kozačkami byla totiž nepřehlédnutelná. Přesně opačně pojala svůj model herečka Mila Kunis, která zvolila jednoduché černé šaty se špagetovými ramínky. I tak ve zdánlivě fádním outfitu ovšem vypadala skvěle.

Rita Ora
Rita Ora | Zdroj: profimedia.cz

Na nejlepší modely z červeného koberce se podívejte do galerie:

People's Choice Awards 2018: Kdo si odnesl cenu a komu to nejvíce slušelo na červeném koberci?

Erin Lim
Erin Lim | Zdroj: profimedia.cz
Scarlett Johansson
Scarlett Johansson | Zdroj: profimedia.cz
Susan Kelechi Watson
Susan Kelechi Watson | Zdroj: profimedia.cz
Rita Ora
Rita Ora | Zdroj: profimedia.cz
Victoria Beckham
Victoria Beckham | Zdroj: profimedia.cz
Amber Stevens West
Amber Stevens West | Zdroj: profimedia.cz
Mila Kunis
Mila Kunis | Zdroj: profimedia.cz
Scarlett Johansson
Scarlett Johansson | Zdroj: profimedia.cz
Kat Graham
Kat Graham | Zdroj: profimedia.cz