Nejvíce sexy muž roku 2019: Kdo vystřídal loňského vítěze Idrise Elbu? | Ženy.cz
 


Nejvíce sexy muž roku 2019: Kdo vystřídal loňského vítěze Idrise Elbu?

20. listopadu 2019 • 06:00
Nejvíce sexy muž planety pro rok 2019! • Foto: profimedia.cz

Americký magazín People každoročně uděluje titul Nejvíce sexy muž planety. Loňským vítězem se stal charismatický britský herec Idris Elba. Kdo ho letos vystřídal na pomyslném trůnu?

Letošním vítězem prestižní ankety se stal zpěvák a skladatel John Legend (40), který patří mezi nejtalentovanější umělce současné hudební scény. Jeho kariéra odstartovala v roce 2004, kdy podepsal první nahrávací smlouvu, a to u známého producenta Kanye Westa. Následně vydal album Get Lifted, které získalo certifikát platinové desky za úspěšný prodej (zhruba 3 miliony po celém světě). O dva roky později vydal další album Once Again, se kterým slavil ještě větší úspěch. Od té doby až do teď stihl vydat ještě další čtyři veleúspěšná alba. 

Na svém kontě má také několik ocenění včetně Grammy, Zlatého glóbu i Oscara! 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Wow. Thank you, @People. #SexiestManAlive

Příspěvek sdílený John Legend (@johnlegend),

Jeho manželka Chrissy Teigen je úspěšná modelka. V současnosti je dokonce natolik oblíbená, že patří mezi top pět nejlépe placených modelek světa. A to i přesto, že je už dvojnásobnou maminkou. S Johnem mají tříletou dceru Lunu a ročního syna Milese. Společnými rodinnými fotografiemi pravidelně baví své fanoušky na sociálních sítích. 

Historie ankety

Vůbec prvním vítězem ankety magazínu People byl před třiceti pěti lety Mel Gibson, kterému v té době bylo 29 let. Nejstarším držitelem titulu byl tehdy devětapadesátiletý Sean Connery, který anketu ovládl v roce 1989. V posledních letech se tímto titulem mohli pochlubit také country zpěvák Blake Shelton, herec Dwayne Johnson, fotbalová legenda David Beckham, herec Chris Hemsworth, frontman kapely Maroon 5 Adam Levine, herec a tanečník Channing Tatum nebo herec a režisér Bradley Cooper. 

Prohlédněte si letošního vítěze v naší galerii: 

Fotogalerie

7 fotografií

 

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy