Joey z Přátel slaví padesátku! Kteří slavní muži vypadají ve stejném věku také skvěle?

Herec Matt LeBlanc, který se nesmazatelně zapsal do našich pamětí jako Joey Tribbiani, dnes slaví 50. narozeniny. Od dob natáčení Přátel samozřejmě zestárl, ale pořád je fešák a velký sympaťák. Podívejte se i na ostatní slavné muže, kterým padesátka rozhodně neubrala na sexappealu!

Z trojice hlavních herců kultovního seriálu Přátelé vypadá Matt LeBlanc rozhodně nejlépe. A to si troufáme říct, že většina z nás sázela na to, že kolem padesátky bude největším fešákem David Schwimmer alias Ross Geller. Charismatický Matt LeBlanc ovšem vyhrává na plné čáře!

Matt LeBlanc má ovšem i jiné těžké konkurenty. Stejně starý je třeba herec Daniel Craig, který v Bondovkách válí už od roku 2006, nebo jeden z nejslavnějších světových Dj's David Guetta.

Mezi nestárnoucí padesátníky rozhodně patří také hollywoodští idolové Brad Pitt, George Clooney, Keanu Reeves, Colin Firth nebo Robert Downey Jr., který v 53 letech stále září na plátnech jako super hrdina Iron Man.

Najdou se ovšem i tací, na kterých se zub času podepsal mnohem více. Mezi ně patří třeba Johnny Depp, který se svou prapodivnou image přestárlého rockera šokoval mnoho svých fanynek, nebo Hugh Grant, který je sice pořád velký sympaťák, ale už ne sexy idol.

Podívejte se do naší galerie na padesátníky, kterým to pořád ještě sekne!