Brad Pitt má novou lásku! Kdo byly jeho osudové ženy?

Zprávy o tom, že Brad Pitt (54) znovu randí se svou bývalkou Jennifer Aniston (49), která se stejně jako on zrovna rozvádí, byly pouze fámy. Nestárnoucí idol se totiž už téměř půl roku stýká s architektkou izraelského původu Neri Oxman (42). 

Bradova nová láska překvapivě není z hereckého průmyslu! Tentokrát zalovil v jiných vodách. Rodačka z Izraele, Neri Oxman, je významná architektka a profesorka na Massachusettském technologickém institutu. Byla vdaná za skladatele filmové hudby Osvalda Golijova, který dokonce získal prestižní cenu Grammy. Takže pro slavné muže má možná určitou slabost.

S Bradem se seznámili před půl rokem, ale přesto spolu ještě nemají jedinou společnou fotku. Jejich vztah zatím stále není oficiální. Podle informací ze zahraničních magazínů ovšem mají mnoho společného, přestože každý pracuje v rozdílném oboru. Pro oba jsou doslova vášní architektura, design a umění. Bude inteligentní a překrásná Nori jeho další osudovou ženou?

#nerioxman

Příspěvek sdílený Neri Oxman (@nerioxman),Dub 14, 2018 v 12:37 PDT

Není třeba připomínat, že nejvýznamnější roli v jeho životě hrály dvě hollywoodské krásky – Jennifer Aniston a Angelina Jolie. Jenže to rozhodně nejsou všechny ženy, se kterými idol ženských srdcí randil. V roce 1989 byl dokonce zasnoubený s herečkou Jill Schoelen, která však nakonec zásnuby zrušila. Krátký románek měl s herečkou Christinou Applegate i herečkou Juliette Lewis. Dva roky chodil s Gwyneth Paltrow. Předtím, než se zamiloval do Jennifer Aniston, údajně strávil několik nocí s Demi Moore.

Podívejte se do galerie na všechny Bradovy ženy: