Nejvíce sexy mužem roku je Idris Elba! Souhlasíte?

14. prosince 2018 • 06:00
Idris Elba
Idris Elba • Foto: profimedia.cz

Titul nejvíce sexy muže planety uděluje každoročně magazín People. Letošním vítězem se stal charismatický Idris Elba, o kterém se už delší dobu hovoří jako o příštím představiteli agenta 007 Jamese Bonda. 

Téměř dva metry vysoký britský herec vystřídal letos na pomyslném trůnu loňského vítěze, amerického country zpěváka Blakea Sheltona. A jak šestačtyřicetiletý Idris Elba reagoval na svůj triumf? "Podíval jsem se do zrcadla, zkontroloval jsem to a řekl si: Vážně jsi celkem sexy! Ta výhra je pro mě překvapení a určitě mi zvedla sebevědomí," prozradil herec ve videorozhovoru pro televizní show Jimmyho Fallona. 

A kdo je vlastně Idris Elba? Syn afrických imigrantů vyrůstal na východě Londýna a jako herec se začal prosazovat v průběhu 90. let. Do povědomí široké veřejnosti se ovšem dostal až teprve, když se před pár lety prosadil v Hollywoodu. Mezi nejúspěšnější snímky, ve kterých si zahrál, patří rozhodně Thor, Pacific Rim  Útok na zemi, série Avengers nebo Hora mezi námi, kde ztvárnil hlavní roli po boku Kate Winslet. Za roli detektiva v úspěšném seriálu Luther dokonce získal i Zlatý glóbus. Jestli bude jeho osudovou rolí James Bond, to je stále ještě ve hvězdách. 

Vůbec prvním vítězem ankety magazínu People byl před třiceti čtyřmi lety Mel Gibson, kterému v té době bylo 29 let. Nejstarším držitelem titulu byl tehdy devětapadesátiletý Sean Connery, který anketu ovládl v roce 1989. 

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy