Idris Elba

Idris Elba Zdroj: profimedia.cz

Nejvíce sexy mužem roku je Idris Elba! Souhlasíte?

Titul nejvíce sexy muže planety uděluje každoročně magazín People. Letošním vítězem se stal charismatický Idris Elba, o kterém se už delší dobu hovoří jako o příštím představiteli agenta 007 Jamese Bonda. 

Téměř dva metry vysoký britský herec vystřídal letos na pomyslném trůnu loňského vítěze, amerického country zpěváka Blakea Sheltona. A jak šestačtyřicetiletý Idris Elba reagoval na svůj triumf? "Podíval jsem se do zrcadla, zkontroloval jsem to a řekl si: Vážně jsi celkem sexy! Ta výhra je pro mě překvapení a určitě mi zvedla sebevědomí," prozradil herec ve videorozhovoru pro televizní show Jimmyho Fallona.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Who'd have thought it! Thank you @people & all the fans for naming me #SexiestManAlive. Don't forget to grab your issue this week, link in bio. I'm honoured & thankful. But what’s even more important is your vote in the midterm elections. Your vote can make a difference! 👊🏾

Příspěvek sdílený Idris Elba (@idriselba),Lis 5, 2018 v 8:55 PST

A kdo je vlastně Idris Elba? Syn afrických imigrantů vyrůstal na východě Londýna a jako herec se začal prosazovat v průběhu 90. let. Do povědomí široké veřejnosti se ovšem dostal až teprve, když se před pár lety prosadil v Hollywoodu. Mezi nejúspěšnější snímky, ve kterých si zahrál, patří rozhodně Thor, Pacific Rim – Útok na zemi, série Avengers nebo Hora mezi námi, kde ztvárnil hlavní roli po boku Kate Winslet. Za roli detektiva v úspěšném seriálu Luther dokonce získal i Zlatý glóbus. Jestli bude jeho osudovou rolí James Bond, to je stále ještě ve hvězdách.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

I want to take YOU out for dinner… or we could just skip straight to dessert if you prefer 😉 It’s all to support W.E. Can Lead. So, will you join me? Click the link in my bio or go to omaze.com/idris for your chance to enjoy a lovely night.

Příspěvek sdílený Idris Elba (@idriselba),Úno 9, 2017 v 10:48 PST

Vůbec prvním vítězem ankety magazínu People byl před třiceti čtyřmi lety Mel Gibson, kterému v té době bylo 29 let. Nejstarším držitelem titulu byl tehdy devětapadesátiletý Sean Connery, který anketu ovládl v roce 1989.

Doporučujeme

Načíst další články