Módní faux pas Melanie Trump: Co chtěla první dáma říct svým kabátem?

23. června 2018 • 06:00
• Foto: profimedia.cz

S outfity první dámy Melanie Trump je to jako na houpačce. Svými róbami dokáže celému světu vyrazit dech a o pár týdnů později výběrem oblečení zase všechny pořádně naštvat. Co to bylo tentokrát?

Není pochyb o tom, že americké první dámě to většinou sluší. Někdy ale její outfit není příliš šťastnou volbou. Tak tomu bylo například loni v srpnu, kdy po boku manžela Donalda Trumpa dorazila do Texasu, který tehdy postihly zničující záplavy, v lodičkách z hadí kůže na osmnácticentimetrovém podpatku. 

„Zatímco celý národ sleduje tisíce Texasanů, jak se po pás brodí vodou a snaží se zachránit svůj majetek, zvířata i děti, Melania Trump je vyráží podpořit v botách, ve kterých je umění chodit i na souši,“ napsala Lynn Yaeger z magazínu Vogue.

Nejčerstvější módní faux pas proběhlo opět v Texasu, kde Melania navštívila odebrané děti imigrantů. Lodičky tentokrát nechala doma a vsadila na pohodlné bílé tenisky, problémem se však ukázal kabát. Zepředu zdánlivě obyčejná khaki parka ze Zary za 39 dolarů, která však svým nápisem na zádech všechny šokovala. "I really don't care, do U?" (Vážně mě to nezajímá a vás?). Co tím chtěla říct?

Zara, $39 Zara, $39 Autor: archiv firem

Je to snad reakce na nařízení jejího manžela, se kterým Melania nesouhlasí a veřejně ho kritizuje? Prezident Donald Trump totiž nařídil odebírat děti rodičům, kteří se snaží nelegálně překročit hranici Mexika a Spojených států. A co je tedy první dámě vlastně jedno? To, že jsou děti násilím odebírány svým rodičům, módní diktát, nebo činy jejího manžela, se kterými se nebojí veřejně nesouhlasit?

Tisková mluvčí první dámy napsala: "Je to jen kabát, nemá to žádný skrytý význam. Doufám, že to nebude jediné, o čem se bude po dnešní návštěvě Texasu mluvit." Na Twitteru se vyjádřil dokonce i Donald Trump, podle kterého je nápis na kabátě jeho ženy reakcí na fake news. 

A jako vždy, když nějaká událost vzbudí takové emoce, plní se internet vlnou vtipů a koláží.

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy