Faux-pas Melanie Trump: Do zaplavených oblastí USA vyrazila na jehlách

Američané neměli o Melanii Trump nikdy příliš velké mínění, nicméně když se stala první dámou USA, zavládla jistá naděje, že když už nic jiného, bude jí to alespoň při všech oficiálních a důležitých návštěvách slušet. Jenže při té poslední jí to slušelo až moc. 

K návštěvě Texasu, který v minulých dnech postihly zničující záplavy, totiž Melania obula lodičky na osmicentimetrovém podpatku, za což schytala tvrdou kritiku i od médií, která k ní byla doposud shovívavá.

„Zatímco celý národ sleduje tisíce Texasanů, jak se po pás brodí vodou a snaží se zachránit svůj majetek, zvířata i děti, Melania Trump je vyráží podpořit v botách, ve kterých je umění chodit i na souši,“ napsala Lynn Yaeger z magazínu Vogue. K tomu přidala ještě povzdech, že Trumpova administrativa skutečně nedokáže udělat jediný správný krok – ani vybrat správné boty.

Vysoké podpatky z hadí kůže nebyly nejvhodnější volba

Nutno dodat, že fotografie Melanie na jehlách z hadí kůže byly pořízeny při nástupu do prezidentského letadla, tedy před cestou. Během ní první dáma svůj outfit přehodnotila a nakonec vystoupila v bílých teniskách, bílé halence a také kšiltovce s nápisem FLOTUS (First Lady of the United States). Na kritické a posměšné reakce už ale bylo zaděláno...

Melania Trump nakonec kompletně změnila outfit

Například herec Zach Braff na svém Twitteru napsal: „Melania Trump mířící do oblastí stižených katastrofou v podpatcích je můj příští halloweenský kostým.“

Do těchto bot by se prý Melania mohla přezout...

Melania a Donald Trumpovi jsou často terčem tzv. memů (vtípků, které se šíří po sociálních sítích). Naposledy třeba kvůli způsobu (ne)podání ruky. Podívejte se na videa.