Kate Moss má novou tvář: Plastika víček a botox, nebo jenom dobře spí?

23. července 2020 • 06:00
Kate Moss překvapila výrazně omlazenou tváří • Foto: Profimedia.cz

Britská supermodelka Kate Moss využila karanténní pauzu a odhodlala se zapracovat na svém vzhledu. 

Kate Moss, jedinečná modelka své generace, která formovala devadesátky, ale i módní street style po roce 2000, dlouho patřila k těm, které vyznávají přirozenost – ačkoliv trochu jinou, než si dnes představujeme. Krásně to dokládá historka, se kterou před lety přišel deník The Sun (takže je třeba ji brát s rezervou). Kate se v roce 2012 účastnila oslavy narozeniny zakladatele Topshopu, Sira Philipa Greena. Jednou se prý slunila na pláži a cpala se u toho brambůrky, když kolem proběhla joggující Gwyneth Paltrow. Kate se jí s plnou pusou zeptala, proč tohle dělá. A Gwyneth jí setřela: „Abych nevypadala jako ty, až budu stará.“

Těžko říct, jestli se to skutečně stalo, nebo ne, nicméně na obě dámy tento přístup k wellness celkem sedí. Šestačtyřicetiletá supermodelka se vždy kasala, že ji na nějaké fitko a cvičení neužije. Součástí její image byla rocková nenucenost a štíhlost, kterou docilovala spíš kontroverzními metodami, než zdravým životním stylem (všichni si jistě vzpomenou na rok 2005 a kokainovou aféru, která ji málem stála kariéru). 

Kate Moss se svého nezdravého životního stylu dlouho nechtěla vzdát (2007) Kate Moss se svého nezdravého životního stylu dlouho nechtěla vzdát (2007) Autor: Profimedia.cz

Po čtyřicítce ale každé tělo začne zúčtovat s nasbíranými hříchy, a tak byla nakonec i Kate Moss, mimochodem stále velmi žádaná modelka, nucena přistoupit na jistý cvičební plán. „Zkouším trochu dělat jógu,“ vyjádřila se v nedávném rozhovoru pro magazín Vogue. Dnes prý chodí spát nejpozději v jedenáct, protože potřebuje svých osm hodin. Drinky v Groucho baru nebo The Ivy vyměnila za Netflix.

Kate Moss překvapila výrazně omlazenou tváří Kate Moss překvapila výrazně omlazenou tváří Autor: Profimedia.cz

Nyní je zřejmé, že jen u formování těla nezůstalo. V červnu modelka, která v soukromí chodí jen velmi decentně nalíčená, překvapila nečekaně omlazeným obličejem. Patrná je úprava víček, zmizely vrásky kolem očí a celkově má Kate pleť krásně vypnutou. Může za tím být botox, popřípadě výplně?

Kate Moss zatím pro zmíněný magazín prozradila, že občas používá jadeitový roller anebo tajný trik vlasových stylistů – zaplést si pod vlasy malinko copánky, které pleť „vytáhnou“. Prý je to starý hollywoodský trik. Při pohledu na poslední paparazzi fotky Kate se ale stejně člověk neubrání dojmu, že tentokrát supermodelka využila spíše nejnovějších triků estetické medicíny.

Kate Moss letos v lednu Kate Moss letos v lednu Autor: Profimedia.cz
Kate Moss překvapila výrazně omlazenou tváří Kate Moss překvapila výrazně omlazenou tváří Autor: Profimedia.cz
Kate Moss v roce 2019 Kate Moss v roce 2019 Autor: Profimedia.cz

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy