Fotografie, které dokazují, že Kate & Meghan se mají rády!

Meghan komanduje Harryho. Nemá ráda svou švagrovou Kate. William a Harry se kvůli Meghan hádají. Podobné informace se šíří světem už od té doby, co se Harry a Meghan zasnoubili. Podle nás jsou to nesmysly. Našli jsme sedm fotografii, které dokazují, že Kate a Meghan spolu vycházejí skvěle. 

Nevraživost mezi dvěma vévodkyněmi údajně odstartovalo to, že Meghan vynadala jednomu ze členů personálu, který pracuje pro Kate. Stalo se to ještě předtím, než se Meghan provdala za Harryho, a tak se prý Kate nelíbilo, že jako neoficiální členka královské rodiny řeší věci, do kterých jí nic není. Následovalo prý několik dalších hádek, které nakonec vyústily v odstěhování Meghan a Harryho z Kensingtonského paláce, který sdíleli společně s Kate, Williamem a jejich třemi dětmi.

Tyto zprávy ovšem Kensingtonský palác nikdy nepotvrdil. Naopak zcela výjimečně reagoval na zprávu, že se vévodkyně opět pohádaly, slovy: "Toto se nikdy nestalo!" Že se jedná jen o výmysly, potvrdili také odborníci na řeč těla, kteří tvrdí, že Kate a Meghan spolu vychází velmi dobře a chovají se k sobě kamarádsky.

Kate a Meghan společně v hledišti na tenisovém Wimbledonu, červenec 2018

A my tomu věříme! Podívejte se do galerie na fotografie, které jasně dokazují, že se obě vévodkyně mají navzájem rády.