Charlize Theron na Oscarech

Charlize Theron na Oscarech Zdroj: profimedia.cz

Charlize Theron změnila image: Z blondýnky je brunetka s ofinou!

Herečka Charlize Theron nosila dlouhá léta blond vlasy, které si před lety nechala výrazně zkrátit. Od té doby se ovšem výrazným změnám vyhýbala. Až do letošního roku, kdy se na Oscarech objevila jako brunetka a před pár dny na filmové premiéře ukázala krátkou ofinu. Jak se vám líbí?

Držitelka Oscara Charlize Theron patří už několik let mezi nejvýraznější tváře světové herecké scény. Právě teď má po světě premiéry nová komedie Long Shot (Srážka s láskou), kde hraje společně se Sethem Rogenem hlavní roli. Ve snímku ještě figuruje jako blondýnka, a tak ji známe i my, ale letos se rozhodla pro velkou změnu. Na posledních Oscarech totiž předvedla tmavé, velmi krátké a uhlazené mikádo.

Charlize Theron na Oscarech
Charlize Theron na Oscarech | Zdroj: profimedia.cz

A tím změny nekončí. Na newyorské premiéře před pár dny ukázala Charlize černé vlasy a novou krátkou ofinu. Není žádným překvapením, že s účesem, který by slušel jen málokomu, vypadala naprosto fantasticky.

Charlize Theron na newyorské premiéře komedie Long Shot
Charlize Theron na newyorské premiéře komedie Long Shot | Zdroj: profimedia.cz

Vlasová stylistka Adir Abergel ovšem prozradila, že ofina byla falešná. Ve stejném příspěvku na Instagramu také napsala, že za neuvěřitelně lesklými vlasy krásné herečky stojí především maska na vlasy značky Virtue Labs, která stojí kolem třiceti dolarů.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

New bangs on this muse @charlizeafrica. On her way to her premiere @longshotmovie coming out May 3rd. Go see it. Love collaborating with this magical human. A little @virtuelabs hair mask, a little sleek ponytail and some new faux bangs and we are ready! Always have fun with your looks, hair is one of the greatest accessories. #hairbyadir #charlizetheron #withVirtue #longshotmovie

Příspěvek sdílený Adir Abergel (@hairbyadir),Dub 30, 2019 v 5:11 PDT

A co si o změně Charlize Theron myslíte vy? Líbila se vám víc jako blondýnka, nebo jako tmavovláska?