Charlize Theron změnila image: Z blondýnky je brunetka s ofinou!

Herečka Charlize Theron nosila dlouhá léta blond vlasy, které si před lety nechala výrazně zkrátit. Od té doby se ovšem výrazným změnám vyhýbala. Až do letošního roku, kdy se na Oscarech objevila jako brunetka a před pár dny na filmové premiéře ukázala krátkou ofinu. Jak se vám líbí?

Držitelka Oscara Charlize Theron patří už několik let mezi nejvýraznější tváře světové herecké scény. Právě teď má po světě premiéry nová komedie Long Shot (Srážka s láskou), kde hraje společně se Sethem Rogenem hlavní roli. Ve snímku ještě figuruje jako blondýnka, a tak ji známe i my, ale letos se rozhodla pro velkou změnu. Na posledních Oscarech totiž předvedla tmavé, velmi krátké a uhlazené mikádo.

A tím změny nekončí. Na newyorské premiéře před pár dny ukázala Charlize černé vlasy a novou krátkou ofinu. Není žádným překvapením, že s účesem, který by slušel jen málokomu, vypadala naprosto fantasticky.

Vlasová stylistka Adir Abergel ovšem prozradila, že ofina byla falešná. Ve stejném příspěvku na Instagramu také napsala, že za neuvěřitelně lesklými vlasy krásné herečky stojí především maska na vlasy značky Virtue Labs, která stojí kolem třiceti dolarů.

A co si o změně Charlize Theron myslíte vy? Líbila se vám víc jako blondýnka, nebo jako tmavovláska?

Anketa 49619