Co nosí úspěšné ženy v kabelce? Minimálně těchto 7 věcí!

Kabelka, pravá ruka každé z nás. Některá tam má nekonečně mnoho věcí a jiná jen peněženku a diář. U úspěšné ženy malou kabelku nehledejte, musí přece řídit celý svůj svět. Co jí nesmí chybět?

Při jednom rozhovoru pro New York Times pronesla americká senátorka Claire McCaskill: „Většině z nás se líbí malé kabelky, ale náš život jako malá kabelka nevypadá. Naše životy jsou něco mezi peněženkou a velkou aktovkou. Musí hlavně unést vše, co k nim patří.“ Když se podíváte, co nosí na rukou úspěšné ženy, uvidíte velkou, kvalitní a většinou stále stejnou kabelku, která odráží jejich osobnost. A to se nebojí ani výrazných odstínů, jako například Hillary Clinton a její jasně růžová kabelka. „Je to jako hluboká psychologická potřeba," řekla časopisu Harper's Bazaar. „Je to touha pořádně si věci zorganizovat a mít při sobě vše, co je pro vás důležité ve vašem každodenním životě. Chtěla jsem ji nosit jen na jaře, ale svou růžovou tašku Ferragamo zbožňuji, a tak ji nosím stále, dělá mi totiž radost.“

Hillary Clinton a její růžová kabelka

Takže sama kabelka je velmi důležitá, ale ještě více to, co v ní nosíte. Zde je 7 věcí, které najdete v každé kabelce úspěšné ženy.