Výlet na dva dny do L.A.

Chtěla byste se jednou podívat do L.A.? Proč ne, za svými sny se má jít. Ale už teď si můžete přečíst, co vás tam čeká, prozradí vám to Eva Schusterman. 

Pobyt v LA by nebyl kompletní bez návštěvy Hollywoodu. Začneme přímo u proslaveného nápisu Hollywood, původně Hollywoodland, který se tyčí na vrcholku Mount Lee a prakticky se nedá nevidět. Proto bych se neobtěžovala jízdou přímo k názvu a raději bych si pohled vychutnala z ikonické Mulholland Drive, která skýtá několik skvělých vyhlídkových míst nejen na obří litery, ale i na celé město.

Los Angeles/ Hollywood

Další úžasný výhled od Pacifiku až po downtown vám nabídne Griffith Observatory, která patří mezi jednu z největších atrakcí v LA. Najdete tu restauraci, výstavy a snad všechno o vesmíru. Můžete sem dojet autem, na kole nebo si sem vyšlápnout jednou ze strmých cest.

Většinou tu panuje skvělá viditelnost, ale může se vám stát, že město bude halit podivný oblak. To je bohužel smog, který LA začíná sužovat čím dál víc.

Los Angeles

No a hurá na Hollywood Blvd – chodník slávy. Připravte se na spoustu turistů a individuí, pochybných superheroes, prodavačů star tours, ohromné množství gift shopů a tetovacích studií. Zapomeňte na pompézní, glamour a okouzlující místo plné celebrit. To byste byli zklamaní. Zůstaňte jenom v rozmezí tří bloků od TCL Theatre, jinak si budete muset zacpat nos… Ale pokud přece jen dojdete trochu dál, narazíte na Capitol Records. Stavba byla první kulatou kancelářskou budovou na světě a před vchodem má na chodníku hvězdy všech členů kapely Beatles.

Los Angeles

Článek pokračuje ZDE na ForMen.