Tetování celebrit. Líbila by se vám?

Je to jako droga. Máte jedno a sotva se vám zahojí, už přemýšlíte o dalším. Vybíráte vzory a místo na svém těle. Někdo holduje velkým, příběhovým tetováním, jiní se rádi zdobí malými významnými symboly.Stějně jako celebrity po celém světě.

Říká se, že u jednoho nezůstanete. Mohu jen potvrdit. Se svými přáteli, kteří též zakusili štípání jehly při zdobení svého těla, se shodujeme, že je čas na další. Zima je k tomu ideální. Vše se v klidu zahojí, doladí, dovybarví a jaro vítáme v novém. Myšlenky, symboly, data narození svých dětí, citáty, jména lásek, zvířata, anděly, vzkazy...

Navždy, na tělo, na kotník, na rameno... vybrat místo je zásadní. V minulosti byla oblíbená ramena a prsa, dnes se lidé pouští do odvážnějších míst jako tvář, krk nebo intimní partie. Velmi populární je teď bok a prsty na rukou. Samozřejmě ale počítejte s tím, že jsou místa, kde to pěkně bolí.

Při výběru co a kam se inspirujte slavnými a podívejte, jak i tetování na neobvyklých místech vypadají. Líbí? Podívejte do fotogalerie.