Tipy na originální vánoční dárky pro kamarádky. Všechny do 500 korun!

Adventní čas je jako stvořený pro setkávání s kamarádkami, se kterými jsme se letos nemohly vídat tolik, jak bychom si přály. To jim ale můžeme vynahradit malým vánočním dárkem, který jim rozhodně udělá radost. 

Dárek pro kamarádku je specifická disciplína. Teoreticky není tak složité vymyslet, co by si vaše blízká přála (dost často něco, co byste pořídila i sama sobě). Na druhou stranu je to kategorie, do níž nechceme zase tolik investovat, protože ty hlavní nákupy si pro sebe zabírá rodina. A co teprve, když je před námi večírek, kde se kamarádek sejde více, že?

Právě proto zde dnes najdete inspiraci na dárky, které nestojí více jak 500 korun. Ale pozor, nejde o žádné hlouposti či laciné tretky. V galerii najdete pečlivě vybranou kompilaci dárků, které v sobě mají nápad, často za nimi stojí originální lokální značky a také jsou z kategorie těch, se kterými nemůžete šlápnout vedle. Jsou mezi nimi knihy, předměty každodenní potřeby, které šetří přírodu, kosmetika, kterou bezesporu ocení každá kamarádka, ale i drobnosti, jimiž se hodí podarovat celou skupinku kamarádek.

Tip: Svým kamarádkám můžete věnovat netradiční adventní kalendář od Sazky. Mohou tak zkusit štěstí, a když se zadaří, získají mnohem více, než jaká byla pořizovací cena dárku.

Tipy na dárky pro kamarádky najdete v galerii: