Video placeholde

Rak má světu ukázat jednu důležitou věc. Astroložka prozradí, o co jde

Člověk narozený v tomto vodním znamení je po celý život silně emočně založený. Raci potřebují cítit lásku, protože oni sami jsou plní lásky a něhy. Proto většinou tak špatně snáší samotu a potřebují mít někoho na blízku. Co je ještě charakteristické pro toto znamení? Ve videu vám to řekne astroložka a spisovatelka Martina Blažena Boháčová.

„Když se Rak naštve, není vůbec dobré ho v ten daný moment oslovovat. Často se u nich mění nálady, jsou veselí a hned zase smutní. Když jsou uražení, tak se většinou ani nedozvíte proč. V ten daný moment je lepší je nechat,“ říká astroložka.

Raci a jejich životní poslání

Raci se narodili proto, aby ukázali světu, jak má vypadat láska rodičů k dětem. Často se ale setkávají s tím, že jejich děti mají na život úplně jiný názor než oni sami. Proto by se měli naučit názory svého potomka akceptovat. Pokud se jim to nepodaří, můžou se jejich vzájemné vztahy velmi zhoršit. To platí hlavně tam, kdy je ve znamení Raka dítě i rodič.

Domov, jídlo, peníze

Jsou to lidé, kteří jsou opatrní na své peníze a mají rádi našetřeno. Milují útulný a krásný domov, kde se všichni mohou společně scházet. Takové místo je pro ně, s úplnou rodinou, nejvíc na světě. Raci bývají skvělí kuchaři, kteří mají rádi dobré jídlo. Velice často se zabývají i zdravým životním stylem a stravou.

Láska