Nejlepší tátové podle horoskopu? Vedou „rohatá“ znamení

9. srpna 2021 • 06:00
 • Nejlepší tátové podle horoskopu? Vedou „rohatá“ znamení

  Přemýšleli jste někdy o tom, jaký bude váš partner jednou tátou? Být rodičem není snadný úkol, ale někteří muži jsou pro tuto životní roli prostě jako stvořeni. Alespoň podle hvězd. Která znamení mají předpoklady být dobrým otcem?

  Kozoroh

  Muž narozený ve znamení Kozoroha bude praktickým otcem, současně ale nesmírně klidným a trpělivým. Svým dětem dokáže předat houževnatost, pracovitost a poctivost jako nikdo jiný. Naučí je také, jak důležité je vzdělání, znalosti, tvrdá práce a slušné chování.

  TIP NA VIDEO: Co vás podle astroložky čeká letos v létě?
  Letní horoskop pro jednotlivá znamení od astroložky Boháčové VIDEO Videohub

  Kozoroh Kozoroh Autor: scom

  Další znamení najdete v následujících kapitolách. >>>

 • Rak

  Jako typický Rak bude svým dětem milujícím, ale také nesmírně citlivým a oddaným otcem. S tím se pojí i velká opatrnost, aby se jim něco nestalo, kterou se časem bude muset naučit krotit. Děti ho budou vnímat jako idol a oporu zároveň. 

  Rak Rak Autor: scom

 • Býk

  Muži narozeni ve znamená Býka mohou navenek působit obávaně a přísně, ale se svými dětmi mají mimořádně sympatické vztahy, milují je a poskytují jim jistotu. Naučí je trpělivosti a také lásce k rodině.

  Býk Býk Autor: scom

 • Blíženec

  Otec ve znamení Blíženců bude od všeho trochu; zábavný, starostlivý i přísný. Děti mu budou důvěřovat, vnímat ho jako přítele a současně mu projevovat útcu. S tátou Blížencem je také legrace a je to jeden z nejpohodovějších tatínků. 

  Blíženci Blíženci Autor: scom

Autor: neo
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy