Muži a jejich vousy. Co o nich prozradí?

12. února 2017 • 14:00
 • Muži a jejich vousy. Co o nich prozradí?

  Líbí se vám muži s huňatým porostem na tváři nebo máte rády tváře jako holátko. Pro muže jsou vousy symbolem, kterým vyjadřuje svůj styl, osobnost a rozpoložení. Samozřejmě tu svou roli hrají i trendy. Podívejte se, jaký porost mu roste na tváři a můžete odhadnout, jaký je. 

  Trend pěstovat si pořádné vousisko k nám v posledním roce dorazil z Ameriky v podobě Lumbersexuála, muže svým zjevem připomínající dřevorubce. Má to být jistý moderní zálesák, který má vousy a flanelku a na zádech batoh, kde však místo sekery nese tak maximálně „švýcara“ s vývrtkou a Macbook. Někteří muži tomuto trendu propadli, jiní si své vousy zastřihávají do...

 • 1.  Drsné strniště

  Muž, který své vousy minimalizuje na strniště, je většinou bezstarostný pohodář, který se svým vzhledem moc nepáře. Dávejte pozor, aby však i takovým způsobem nepřistupoval ke stavu domácnosti. Zkrátka, vše je pohoda.

  3250959:gallery:true:true 

 • 2. Zahalen v plnovousu

  Máte doma muže, který si pěstuje afro kolem pusy? Těšit se můžete na pohodové večery ve dvou nad skleničkou vína a rozpravou nad novou knihou. Chcete-li trávit páteční večery na párty v klubu, s mužem v plnovousu jich bude hodně málo.

   3250960:gallery:true:true

 • 3. Dětská tvář

  Ať hledáte, jak chcete, na jeho tváři nenajdete ani chloupek? Máte doma zajíčka. Chcete vážný vztah? Tady buďte opatrné, tento typ mužů se hodí na dočasné pobavení.

   3250955:gallery:true:true

 • 4. Vousy od brady dolů

  Holí si všechno kromě spodní čelisti? Je to rebel, rád jde proti davu a je třeskutě sexy. Časem vás může omrzet, ba dokonce začít štvát, že jeho touha porušovat konvence neutuchá.

  3250956:gallery:true:true

   

 •  5. S kozí bradkou

  Chcete-li muže, ktrý má smysl pro detail.  Poohlédněte se po muži, který si pěstuje tzv. kozí bradku. Nemusíte slevovat ze svých vysokých nároků, tenhle typ muže jim bude přesně odpovídat.

  3250961:gallery:true:true

  Fotogalerie

  1 fotografie

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy