Muži a jejich vousy. Co o nich prozradí? | Ženy.cz
 


Muži a jejich vousy. Co o nich prozradí?

12. února 2017 • 14:00
 • Líbí se vám muži s huňatým porostem na tváři nebo máte rády tváře jako holátko. Pro muže jsou vousy symbolem, kterým vyjadřuje svůj styl, osobnost a rozpoložení. Samozřejmě tu svou roli hrají i trendy. Podívejte se, jaký porost mu roste na tváři a můžete odhadnout, jaký je. 

  Trend pěstovat si pořádné vousisko k nám v posledním roce dorazil z Ameriky v podobě Lumbersexuála, muže svým zjevem připomínající dřevorubce. Má to být jistý moderní zálesák, který má vousy a flanelku a na zádech batoh, kde však místo sekery nese tak maximálně „švýcara“ s vývrtkou a Macbook. Někteří muži tomuto trendu propadli, jiní si své vousy zastřihávají do...

 • 1.  Drsné strniště

  Muž, který své vousy minimalizuje na strniště, je většinou bezstarostný pohodář, který se svým vzhledem moc nepáře. Dávejte pozor, aby však i takovým způsobem nepřistupoval ke stavu domácnosti. Zkrátka, vše je pohoda.

  Chris HemsworthChris HemsworthAutor: pinterest.com
   

 • 2. Zahalen v plnovousu

  Máte doma muže, který si pěstuje afro kolem pusy? Těšit se můžete na pohodové večery ve dvou nad skleničkou vína a rozpravou nad novou knihou. Chcete-li trávit páteční večery na párty v klubu, s mužem v plnovousu jich bude hodně málo.

   

  Jamie DormanJamie DormanAutor: pinterest.com

 • 3. Dětská tvář

  Ať hledáte, jak chcete, na jeho tváři nenajdete ani chloupek? Máte doma zajíčka. Chcete vážný vztah? Tady buďte opatrné, tento typ mužů se hodí na dočasné pobavení.

   

  Harry styleHarry styleAutor: pinterest.com

 • 4. Vousy od brady dolů

  Holí si všechno kromě spodní čelisti? Je to rebel, rád jde proti davu a je třeskutě sexy. Časem vás může omrzet, ba dokonce začít štvát, že jeho touha porušovat konvence neutuchá.

  Charlie HunnamCharlie HunnamAutor: pinterest.com

   

 •  5. S kozí bradkou

  Chcete-li muže, ktrý má smysl pro detail.  Poohlédněte se po muži, který si pěstuje tzv. kozí bradku. Nemusíte slevovat ze svých vysokých nároků, tenhle typ muže jim bude přesně odpovídat.

  Johny DeppJohny DeppAutor: pinterest.com

  Fotogalerie

  8 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy