Máte je v okolí? 6 znamení zvěrokruhu, ze kterých vyzařuje negativní energie

Negativní energie, stejně jako ta pozitivní, může být předávána z jedné osoby na druhou a může vytvářet nepříjemnou atmosféru. Bohužel některá znamení zvěrokruhu to dělají podvědomě, aniž by to byl jejich přímý záměr. Kdo k nim patří a kdo vyzařuje negativní vibrace? Kdo vidí spíše nepohodu, nezdary či katastrofu za každým rohem? Je to těchto šest znamení.

Štír

Štíři cítí vše, co prožívají, velmi intenzivně a jsou chvíle, kdy mají potíže svoje pocity ovládnout. Je to, jako by jejich emoce byly přímo na povrchu – a stačí jakákoli maličkost a dojde k výbuchu. Jejich negativní energie se projevuje podle výkyvů nálady a také kvůli jejich neschopnosti zůstat v klidu, když se začnou věci zhoršovat.

Tip na video: Co letos čeká jednotlivá znamení v lásce?

Kozorozi uvolňují negativní energii, která znemožňuje interakci s ostatními lidmi. Je to obvykle tehdy, když se cítí unavení a vyčerpaní. Kozorozi jsou velmi často plní svých osobních dramat a negativních pocitů, takže jim už nezbývá dost pozitivní energie na to, aby mohli pomáhat někomu jinému. Jsou to ve své podstatě velcí sobci a jejich egoismus nezná mezí.