Co o vás prozradí pozice, ve které spíte? Máte být šéfka, nebo raději blogerka?

27. srpna 2017

Po dlouhém dni zasloužený odpočinek. Uvelebit se do své oblíbené pozice, ve které se cítíte dobře, a usnout. Spíte ráda na břiše, nebo raději na zádech? Víte, co to znamená?

Chcete se o sobě dozvědět něco víc? Tady je jednoduchý test, který může odhalit, kdo jste. Je to opravdu jednoduché. Zkontrolujte níže uvedený obrázek a vyberte pozici, o které si myslíte, že v ní většinu času spíte. A pokud polohy během noci střídáte, pak je to znamení, že máte mnohostrannou osobnost, která má různé stránky, o kterých možná ani nevíte.

 

Která je vaše poloha při spánku?Která je vaše poloha při spánku?Autor: Brightside.com

 

 

1. Pokud nemůžete usnout, aniž byste si lehla na bok a pokrčila kolena, pak jste klidná a spolehlivá osoba. Není snadné vás urazit a nemáte strach z budoucnosti. Usmíváte se i při nejošklivějším zimním ránu a dokážete se prakticky bez problémů přizpůsobit všem změnám, ke kterým ve vašem životě dochází.

2. Pokud spíte hlavně v poloze dítěte, často pociťujete potřebu ochrany, soucitu a porozumění. Tím, že si leháte do této pozice, se pokoušíte odříznout od problémů, kterým čelíte ve světě kolem vás. Vhodným způsobem, jak rozvíjet váš talent a potenciál, by bylo malovat obrázky, učit se tančit nebo psát blog.

3. Pokud spíte na břiše s rukama a nohama od sebe, pak jste rozená vůdkyně. Jste impulzivní, a proto se raději ujišťujte, že máte pořádek jak v osobním, tak v profesionálním životě. Ráda plánujete vše v předstihu a nejste fanouškem překvapení. Jste vytrvalá a pocit zodpovědnosti, který máte, vám pomáhá dosahovat velkého úspěchu.

4. Pokud spíte na zádech, pak jste s největší pravděpodobností pozitivní člověk, který miluje život, který je zvyklý být v centru pozornosti a miluje dobrou společnost. Pracujete tvrdě a vytrvale, ale racionálním způsobem a raději vždycky říkáte pravdu. Lidé, kteří spí v této pozici, jsou velmi často silné osobnosti.

5. Spíte-li jako voják v pozoru, ležící na zádech s rukama podél těla, pak jste pravděpodobně člověk, který ví, čeho chce v životě dosáhnout, a cílevědomě usiluje o dosažení těchto cílů. Můžete být přísná, pedantská a náročná, ale nejvíce se tak chováte k sobě.

6. Pokud spíte jako volavka s jednou nohou pokrčenou, pak jste nejspíše nepředvídatelná osobnost, která je často přitahována ke všem druhům dobrodružství. Vaše nálada se může rychle změnit, a to bývá matoucí pro lidi kolem vás. Velmi často je pro vás těžké rozhodnout se. Celkově v práci a v životě obecně dáváte přednost stabilitě, klidu a tichu.

 

Jdi na homepageZpět na začátek
Další příběhy