Čím nejvíc vytočíte jednotlivá znamení? Na tyhle věty pozor!

21. prosince 2020 • 06:00
 • Čím nejvíc vytočíte jednotlivá znamení? Na tyhle věty pozor!

  Určité výroky dokážou každé znamení zvěrokruhu pořádně vytočit až do nepříčetnosti. Zde je seznam vět, které byste si měli zapamatovat a nikdy je v rozhovoru s konkrétním znamením raději nepoužívat.

  Beran

  Zdržím se. Nebo: Zavolám vám později.

  O lidech patřících k tomuto znamení se říká, že jsou od přírody velmi neklidní a úzkostliví. Nesnášejí, když je někdo nechává čekat nebo když není dochvilný. Nikdy jim tedy neříkejte věty typu „zavolám vám později“, protože jsou najednou nuceni přehodnotit situaci, což ve finále poškodí jejich ego.

  Beran Beran Autor: iStock

   

 • Býk

  Nestačíš na to. Nebo: Sleduji tě.

  Býci nesnášejí, když je jejich život ostře zkoumán. Nemůžou navíc vystát lidi, kteří jsou narcisté a milují samochválu. Nenávidí ty, kteří sami sebe neustále vyzdvihují a dávají ostatním najevo, že jsou lepší. Je pravděpodobné, že situaci ještě zhoršíte tím, že na ně zvýšíte tlak tím, že jim řeknete něco ve smyslu, že na to prostě „nestačí“.

  Býk Býk Autor: iStock
 • Blíženci

  Buď zticha!

  Lidé, kteří se narodili v tomto znamení zvěrokruhu, jsou známí tím, že jsou velmi expresivní, a proto výroky jako „prosím, drž už pusu“ nebo „nemůžete mlčet?“ opravdu zraní jejich ego a neskutečně je rozzlobí. Nikdy je nesmíte obtěžovat tím, že se jich budete ptát, proč jsou zticha nebo proč se neusmívají. Jsou to Blíženci, ti nedělají nic náhodně. Přestaňte je tedy vyslýchat.  

  Blíženci Blíženci Autor: iStock

   

 • Rak

  Můžu také něco říct?

  Rakům se nelíbí, že jsou zastaveni, nebo dokonce přerušeni a požádáni, aby se zdrželi svých projevů. Považují to za velmi neuctivé. Rovněž se jim nelíbí, když se jejich plán změní, a proto se snažte, aby se raději nic neměnilo, pokud s nimi máte co do činění.

  Rak Rak Autor: iStock
 • Lev

  To ti moc nesluší.

  Zrozenci v tomto znamení jsou si skutečně vědomi svého vzhledu a charizmatu. Takže jim neříkejte věty jako „ten druhý v tom vypadá lépe“, „to vám moc nevyhovuje“ nebo „to ti moc nesluší“. Vaše vztahy pak nebudou ideální a budete muset hodně co napravovat.

  Lev Lev Autor: iStock

   

 • Panna

  Nezajímá mě, co si myslíš.

  Začněme tím, že Panny jsou gramatičtí narcisté. Gramatické chyby považují za obrovské faux pas. Jsou sice pokorní, ale nenávidí, když je někdo nerespektuje. Nelíbí se jim, když jim druzí říkají, že na jejich názoru nezáleží nebo „je mi jedno, co si myslíš“. To jsou pak vytočení!

  Panna Panna Autor: iStock
 • Váhy

  Rychle se rozhodni.

  Každý ví, že Váhy nenávidí, když musí spěchat, stejně tak nesnášejí, když je někdo obchází nebo když je nutí, aby se pro něco rozhodly, ideálně okamžitě. Výroky typu „rozhodni se rychle“, „musíte si vybrat jednoho z nás“, „musíte se rozhodnout hned teď" je vystavují velkému tlaku a ony takové situace nemají rády. A existuje ještě jedna drobnost, která je otravuje: Když jim někdo řekne, aby ztlumily hudbu. Nenávidí kohokoli, kdo „zabíjí“ jejich atmosféru.

  Váhy Váhy Autor: iStock

   

 • Štír

  Končím s tebou! Nebo: Dávám ti ultimátum.

  Štíři jsou velmi citliví. Nesnášejí pocit, že jsou někým nahrazeni, ať už přítelem nebo partnerem. Jsou taky alergičtí na slova jako „ultimátum“. Vytváří to na ně zbytečný tlak a je méně pravděpodobné, že ze sebe vydají maximum. Oni potřebují svůj čas a svoje tempo a nepotřebují nikoho, kdo by jim to připomínal.

  Štír Štír Autor: iStock
 • Střelec

  Mám to v životě těžké.

  Střelci jsou optimisté. To je důvod, proč je nebaví lidi, kteří říkají negativní věty jako „mám to v životě těžké“ nebo „mám opravdu smůlu“. Střelci nesnáší, když někdo kolem nich pořád mluví o svých problémech. Nemají rádi komplikace a snaží se dělat vše pro to, aby svět byl v pořádku. Samozřejmě i oni mají problémy, ale vždy se snaží najít řešení. Jsou velmi aktivní, nemají rádi lidi, kteří sedí za pecí a nikam se jim nechce. Ti se nikdy nestanou přáteli Střelců.

  Střelec Střelec Autor: iStock

   

 • Kozoroh

  Proč to pořád děláš?

  Lidé narození v tomto znamení nesnášejí, když jsou souzeni nebo když jim někdo neustále předhazuje fráze typu „proč to děláš ty?“ nebo „nemůžeš s tím někdy přestat?“. Pak mají pocit, že je ti druzí soudí a vyčítají jim, že jsou takoví, jací jsou. Neradi taky půjčují peníze, protože si myslí, že by to v budoucnu ovlivnilo jejich vztah, a dokonce by ho to mohlo zničit.  

  Kozoroh Kozoroh Autor: iStock
 • Vodnář

  To je ale hloupý nápad!

  Když někdo nerespektuje nebo neoceňuje nápady Vodnáře, zraní ho to víc, než rozčílí. Cítí se pak neschopní a hloupí. Proto je zapotřebí pečlivě volit slova, jakmile začnete diskutovat s Vodnářem. Vodnáři také nenávidí, když za ně někdo jiný vyřeší pracovní problém, raději si vše udělají sami a po svém. Dává jim to pocit, že mají kontrolu nad svým životem a nad vším, co se v nich děje.

  Vodnář Vodnář Autor: iStock

   

 • Ryby

  Bavili se o tobě.

  Ryby nemají rády, když jsou součástí pomluv a drbů. Nebaví je to a samy to taky nikdy nedělají. Nelíbí se jim tedy, když o nich lidé mluví špatně. Pro ně je důležité, co si o nich ostatní myslí. Existují lidé, kteří nejlépe fungují, když jim druzí „masírují“ ego. Ryby ale takové nejsou, nesnášejí, když jsou ponižovány a někdo ničí jejich sebeúctu, když jim druzí řeknou, že nejsou schopné vykonat určitý úkol.

  Ryby Ryby Autor: iStock

   

   

Autor: aši
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy