30 sportovních dárků pro každého, kdo má rád pohyb!

Možná právě propadáte panice, protože jste zjistila, že sociální sítě jsou zaplavené dokonale zabalenými dárky naaranžovanými pod ozdobeným stromečkem. A vy máte ve skříni jen pár dárků, fantazie je pryč a čas ubíhá jako splašený... Neztrácejte trpělivost! Pokud máte kolem sebe nějakého nadšeného sportovce nebo milovníka zdravého životního stylu, máme pro vás skvělé tipy na dárky, se kterými zazáříte!

Nemáme samozřejmě na mysli to, že musíte mít synovce v házenkářské reprezentaci nebo sestru, která v posilovně doslova žije. Sportovní dárky udělají radost i těm, kteří mají zkrátka rádi pohyb, ať už jakýkoliv. Milovníkům zimních sportů asi neuděláte příliš radost bežeckými botami, zato je určitě nadchne nová helma, rukavice nebo třeba permice na oblíbenou sjezdovku. Ti, kteří se rádi udržují ve formě ve fitku, zase ocení novou sportovní tašku, tričko nebo třeba láhev na pití.

U sportu nemusíte vždy potit krev a ještě tři dny po výkonu se sotva ploužit. Oblíbenou aktivitou jak v létě, tak i v zimě je třeba turistika. Tito nadšenci budou mít rozhodně radost z nových kvalitních bot, pořádného batohu či zdravých svačinek na cesty. Stačí, když obdarovaného znáte, a určitě sami budete nejlíp vědět, který sportovní dárek mu udělá největší radost.

Inspiraci na sportovní dárky najdete v naší fotogalerii: