Žlutá je nová černá: Od kanárkové až po hořčicovou!

Možná patříte k těm, které se této barvě vyhýbají. Je výrazná, je nápadná, máte pocit, že ji není lehké kombinovat. Ano, řeč je o žluté. A také o barvě, která je aktuálně žhavým trendem letních dnů. A pokud si v tuhle chvíli říkáte, že tento článek tedy není nic pro vás, vyvedeme vás z omylu. Přinášíme několik tipů, jak tuhle barvu nenápadně vpustit do svého šatníku a zároveň si u toho nepřipadat jako fanynka skupiny Šum Svistu. 

To, že se žlutá stane hitem letošního léta, se sice předpovídalo, její boom je ale až neuvěřitelný. V šatech této barvy byla letos k nepřehlédnutí například i vévodkyně Kate. Fakt je, že žlutá dodá vašemu šatníku šťávu a šmrnc. A nemusíte ji doplňovat jen šedou nebo černou. Zářivou neonku, sytou kanárkovou nebo méně výraznější hořčicovou klidně kombinujte s nápadnou oranžovou či zelenou nebo se středně tmavou modrou. Ideální letní kombinací do práce nebo na schůzku je žlutá sukně a modrá halenka s bílým proužkem, která je také oblíbeným kouskem letošního roku.

Když nebudete mít náladu na žluté oblečení, vsaďte na doplňky. Boty, kabelka nebo alespoň náušnice v libovolném odstínu žluté vás dokonale rozzáří.

Řasená sukně, Mango, 599 Kč

Když se rozhodnete pro žlutou sukni nebo top, můžete si vybrat jakýkoliv odstín bez ohledu na to, jaký jste typ. V případě, že toužíte po žlutých šatech nebo overalu, takže vsadíte na one-piece outfit, vybírejte ten správný tón především podle odstínu pleti a barvy vlasů. Sytě žlutá barva sluší především ženám s tmavými vlasy a tmavší pokožkou. Naopak ženy s bledou pletí by měly raději sáhnout po krémovějších odstínech.

Ovšem teď v létě, kdy všichni poctivě pracujeme na dokonalém bronzovém opálení, nám sluší všechno! Takže, jestli jste sice v zimě bledulka, ale teď už máte nějaké to slunění za sebou, klidně se můžete odvázat i v sytě žluté!

Inspiraci najdete v naší fotogalerii: