Žlutá je nová černá: Od kanárkové až po hořčicovou!

2. srpna 2017 • 06:00
Fotografie • Foto: internal

Možná patříte k těm, které se této barvě vyhýbají. Je výrazná, je nápadná, máte pocit, že ji není lehké kombinovat. Ano, řeč je o žluté. A také o barvě, která je aktuálně žhavým trendem letních dnů. A pokud si v tuhle chvíli říkáte, že tento článek tedy není nic pro vás, vyvedeme vás z omylu. Přinášíme několik tipů, jak tuhle barvu nenápadně vpustit do svého šatníku a zároveň si u toho nepřipadat jako fanynka skupiny Šum Svistu. 

To, že se žlutá stane hitem letošního léta, se sice předpovídalo, její boom je ale až neuvěřitelný. V šatech této barvy byla letos k nepřehlédnutí například i vévodkyně Kate. Fakt je, že žlutá dodá vašemu šatníku šťávu a šmrnc. A nemusíte ji doplňovat jen šedou nebo černou. Zářivou neonku, sytou kanárkovou nebo méně výraznější hořčicovou klidně kombinujte s nápadnou oranžovou či zelenou nebo se středně tmavou modrou. Ideální letní kombinací do práce nebo na schůzku je žlutá sukně a modrá halenka s bílým proužkem, která je také oblíbeným kouskem letošního roku. 

Když nebudete mít náladu na žluté oblečení, vsaďte na doplňky. Boty, kabelka nebo alespoň náušnice v libovolném odstínu žluté vás dokonale rozzáří. 

Řasená sukně, Mango, 599 Kč Řasená sukně, Mango, 599 Kč Autor: archiv firem

Když se rozhodnete pro žlutou sukni nebo top, můžete si vybrat jakýkoliv odstín bez ohledu na to, jaký jste typ. V případě, že toužíte po žlutých šatech nebo overalu, takže vsadíte na one-piece outfit, vybírejte ten správný tón především podle odstínu pleti a barvy vlasů. Sytě žlutá barva sluší především ženám s tmavými vlasy a tmavší pokožkou. Naopak ženy s bledou pletí by měly raději sáhnout po krémovějších odstínech.

Ovšem teď v létě, kdy všichni poctivě pracujeme na dokonalém bronzovém opálení, nám sluší všechno! Takže, jestli jste sice v zimě bledulka, ale teď už máte nějaké to slunění za sebou, klidně se můžete odvázat i v sytě žluté!

Inspiraci najdete v naší fotogalerii:

Fotogalerie

23 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy