.

. Zdroj: shutterstock.com

Spodní prádlo bez vycpávek. Prim hraje něžná krajka a sport

Tak jako v líčení a účesech i u spodního prádla je letos kladen důraz na přirozenost. Podprsenky s vycpávkami schovejte na dno šuplíku a naopak nechte světlo světa spatřit krajku. Nejvíce bodů nasbíráte v krajkovém body. Nejste taková romantička a chcete pořádnou oporu? Vám se budou líbit sportovní  střihy.

S blížícím se jarem se nejen naše tělo chystá na detox. Podrobíme mu i svůj šatník. Začněte od toho nejdůležitějšího, bez čeho nebudou vaše outfity dokolnalé. Ano, mluvíme o spodním prádle.

Prádlu vládne přirozenost

Společnost chce „skutečné“ ženy, retuše se omezují na minimum a mění se i design samotných produktů. I přehlídková mola dávají mnohem více prostoru skutečným ženám. Na trhu teď najdete spoustu variant podprsenek, které nemají vycpávky. Větší velikost ani push-up efekt už dávno nepotřebujete; vyměňte je raději za stylovou krajku.

Krajková romantika

Krajka nikdy nevyjde z módy. Zrovna teď je na výsluní, a proto uvažujete-li o koupi nového kousku spodního prádla, na krajku byste neměla zapomenou. Hitem jsou krajkové kalhotky s průsvitnou zadní částí. Letošním trendem je víc odhalit než zahalit. Odstíny volte světlejší. Chcete-li si opravdu počídit kousek, který je naprostá bomba.. vraťte se k body.

Dekadentní body

Slaví velký comeback. Při výběru nešlápnete vedle u tmavých barev a luxusních materiálů, nebojte se ani odlesků, krajkových detailů ani sexy šňůrek. Dobře padnoucí body můžete klidně obléct místo trička k džínům s vysokým pasem. Nebo si ho ponechte na speciální příležitost.

Nová podprsenka - sportovní podprsenka

Abychom mohly své krásné křivky zahalit do romantické krajky, musíme se o ně náležitě starat. Dát jim kvalitní oporu nejen při sportu. Nosí se atletické podprsenky, klasický trojúhelníčkový tvar i detaily, jako jsou pruhované lemy nebo síťovina. Kdo ji jednou vyzkoušel, bude se k ní velmi často vracet.

.
. | Zdroj: pinkchick.cz

Více inspirace v našich nákupních tipech.