Slevy: Pořiďte si originální kousky návrhářů i předních značek!

Díky sezónním slevám můžete svůj šatník obohatit o drahý značkový kousek nebo originální výtvor českých designérů. Nemusíte lovit slevy jen v obchodních centrech, ale i klidně vyrazte do Pařížské nebo brouzdejte v neprobádaných vodách na internetu. 

Jasně, tričko za dvě stovky je super věc, která nás minimálně na pár minut dostane do nepopsatelné euforie, ale letní slevy můžete využít i k pořízení něčeho, co ve vašem šatníku vydrží roky (anebo to bude minimálně každý ve vašem okolí se zatajeným dechem obdivovat).

Že Pařížskou ulicí procházíte jen, když si tudy krátíte cestu na tramvaj? Teď konečně můžete nahlédnout do těch zapovězených obchodů a ne jen nenápadně pokukovat za výlohou. Například ve známém butiku COS si teď můžete pořídit šaty nebo halenku klidně za 1500 korun.

Košilové šaty, COS, cosstores.com, původní cena €79, po slevě €55

Radost si můžete udělat také originálním kouskem od tuzemského designéra. Slevy aktuálně nabízí například značka Sophistic by Veronika, Chatty nebo Lazy Eye. A pokud vaše shopaholické srdce touží spíše po zahraničních kouscích, zabrouzdejte na internetu. Třeba na bibloo.cz se to teď slevami jen hemží. Na své si přijdou příznivci značek jako Calvin Klein, Moschino či Armani.

Ti nejnáročnější můžou zkusit lovit ve slevách na eshopu net-a-porter.com, kde najdete brandy jako Fendi, Jimmy Choo, Gucci nebo kousky z britského butiku Temperley London, které si zamilovala módní ikona Vévodkyně Kate.

Inspiraci najdete v naší fotogalerii: