Proč mít v šatníku žlutou? Protože vám bude slušet!

Barva tepla, slunečních paprsků, pro někoho písečné pláže, zkrátka, proč si teplo nepřivábit zajímavým žlutým kouskem v našem outfitu. Bát se jí nemusíte, sluší všem a nevyžaduje složité ladění. Ale pozor, je magnetem na pozornost.

Žlutá je zkrátka vidět. Kdo ji má na sobě, je nepřehlédnutelný a ve skrytu duše takový člověk, který chce být vidět, má rád rychlejší životní tempo a bývá ambiciózní. A hlavně dodává energii. Potkáte-li člověka ve žluté, věřte, že vám alespoň na chvíli prozáří život. A proč si ho nerozsvítit sami?

Začněte s doplňky

Kdo se bojí hned napoprvé sáhnout po žlutých šatech, může to zkusit s doplňky. Trendy jsou žluté kabelky, spíše menších rozměrů jako psaníčka nebo crossbody. Do žluté se můžete i obout. K jednoduchému outfitu nazujte žluté balerínky, tenisky, zvláště šik působí žluté lodičky. A něco na krk, masivnější korále nebo lehká šála.

Dodržujte intenzitu

Nevíte si rady, s jakou barvou můžete žlutou kombinovat, abyste nevypadala jako papoušek? Nejvíce bude žlutá ladit s bílou, šedou nebo krémovou. Skvěle vypadá také v kombinaci s jakoukoliv džínovinou. Držte se intenzity odstínů, tedy pokud je vaše žlutá zářivá, doplňte ji další zářivou barvou, pokud je jemnější, pak jemnějším odstínem. Vždy dodržujte podobnou intenzitu barev.

A šperky? Ke žluté se hodí jak zlatá, tak i stříbrná. Takže už nám nic nebrání v tom rozzářit ulice.

Žlutá patří i k dětem. Rozveselte své dcerky, neteře, sestry, možná i sebe hravými českými kabelkami.

Podívejte se na další barevné kombinace.