Zapomeňte na Rihannu! Nejodvážnější outfity obléká zpěvačka Céline Dion!

Paříž v posledních dnech ožila přehlídkami haute couture pro podzim a zimu 2019–2020, kde návrháři prezentují to nejlepší z aktuální vysoké krejčoviny. Největší pozornost na sebe tentokrát nestrhla žádná modelka nebo street style ikona, ale zpěvačka Céline Dion, která návštěvu přehlídek pojala jako vlastní kostýmní show. 

Céline Dion se v posledních dvou letech nečekaně vyhoupla mezi nejvýraznější módní ikony. Pravda, nepatří mezi ty, jež je vhodné následovat, protože její styl je velmi specifický, excentrický a navíc naprosto nedostupný.

Céline si totiž po smrti manžela našla novou lásku a tou je haute couture móda (ačkoli milovala ji už předtím, na svá vystoupení si tyto modely, určené výhradně pro privátní klientelu, vždy kupovala). Nyní se však stává jakousi její ambasadorkou, když během konání haute couture fashion weeku neohroženě vynáší "total look" kreace z minulé sezony (kompletní modely tak, jak byly prezentovány na přehlídkách).

Někdo by mohl namítnout, že se Céline Dion na stará kolena zbláznila. Protože i když jednapadesát není žádný věk, zpěvačka kvůli výraznému úbytku na váze působí poněkud starším dojmem.

Céline Dion v modelu Off-White pro jaro a léto 2020

Další excentrické modely Céline Dion, které oblékla v posledním týdnu, najdete ve fotogalerii.