Velká prsa ani křivky nejsou překážkou: 5 tipů, jak nosit rolák

Huňaté verze ještě nechte chvíli odpočívat ve skříni. Místo toho v nevyzpytatelném počasí říjnových dní vytáhněte tenké roláky, které jsou absolutním hitem tohoto roku. Nosí se v neutrálních barvách, ale i s výraznými psychedelickými potisky a budou vám slušet, ať už máte jakoukoliv postavu. Tady je pětice módních kombinací, které vás zachrání ve všech situacích.

S koženými kalhotami a trenčkotem

Pokud jste dosud slýchala, že větší poprsí musíte maskovat v tlumených barvách a že vzory pro vás rozhodně nejsou to pravé ořechové, je nejvyšší čas na toto přesvědčení zapomenout. Jak dokládá britská influencerka a podnikatelka Iman Leila, odvážné motivy sluší i ženám s křivkami. Když je navíc doplníte dalšími kousky v neutrálních barvách, vytvoříte outfit, který s přehledem unosíte i na formálnější příležitosti.

Vzory na roláku si navíc velmi dobře budou rozumět s koženou texturou kalhot, které celému looku dodají na umírněném, přitom efektním rebelském puncu. Pomyslnou třešničkou na dortu pak bude perfektně padnoucí béžový trenčkot či kabát, který unosíte po mnoho dalších sezón.

Loading

TIP NA VIDEO: S čím nosit svetr na podzim?

Článek pokračuje na další straně. >>>