Módní influencerky Jeanette Madsen a Thora Valdimars

Módní influencerky Jeanette Madsen a Thora Valdimars Zdroj: Profimedia.cz

Teplákové soupravy jsou stále hit: Na tyhle značky sází i slavné a bohaté

Teplákové soupravy se staly módním symbolem pandemie a ani po roce zájem o jejich koupi neustává. Staly se denní uniformou, ale také novým luxusem – protože jít na veřejnost od hlavy až k patě v teplácích vyžaduje tu správnou značku. Pojďte se s námi podívat, na které tři sázejí módní influencerky a slavné ženy. Spojuje je udržitelnost, minimalistický design s nádechem vintage a krásné barvy. A také to, že cenově nejsou tak nedostupné. 

Rotate Birger Christensen

Dvojice dánských influencerek Jeanette Madsen a Thora Valdimars (na úvodní fotografii) nás dříve okouzlovala svým barvitým a přitom sladěným stylem na týdnech módy v Kodani, v Londýně či v Paříži, aby si posléze založila neméně atraktivní módní značku: Rotate Birger Christensen. Ta byla zprvu zaměřena výhradně na party šaty, po roce fungování ale udeřil Covid, na což návrhářky bleskově zareagovaly a přidaly linii Rotate Sunday, ve které najdete teplákové soupravy. Základem jsou výrazné i basic barvy, které můžete navzájem kombinovat čili „rotovat“.

Pokračování 2 / 3

Sporty & Rich

Značka Sporty & Rich působí, jako kdyby tu byla nejméně od 90. let, ve skutečnosti do sebe ale perfektně nasála všechny ty lákavé retro vizuály a vlivy, jako jsou třeba snímky princezny Diany mířící do fitka. Stojí za ní americká módní influencerka Emily Oberg, která vsadila na ambiciózní název, jenž ale ve skutečnosti ukrývá jednoduchou ideu: A to tu, že největším bohatstvím je zdraví (wealth is health). A podobně jednoduché jsou i její kolekce, které ve jménu udržitelnosti i exkluzivity pojímají jen pár kousků a disponují jednoduchým designem s nádechem vintage.

Pokračování 3 / 3

Pangaia

O značce Pangaia lifestylová média píší jako o nejinspirativnější módní značce v oblasti udržitelnosti. V jejím týmu najdete nejen designéry, ale také vědce, kteří přemýšlejí, jak vyrobit oblečení s pomocí inovativních technologií a také recyklovaných složek (včetně využívání dešťové, nikoli podzemní vody pro pěstování bavlny). K tomu všemu jsou produkty Pangaia (kromě teplákových souprav a triček nově i tenisky) vyráběné v Evropě či ve Velké Británii. Přimíchejte cool zářivé barvy a inkluzivní vizuály jak z dob největší slávy značky Benneton, navrch dejte třeba Jennifer Lopez a nový lovebrand máte na světě.