Sexy & pohodlné: Kde pořídíte nejkrásnější saténová i hedvábná pyžamka? | Ženy.cz
 


Sexy & pohodlné: Kde pořídíte nejkrásnější saténová i hedvábná pyžamka?

7. září 2020 • 06:00
Sarah Jessica Parker v kampani pro Intimissimi • Foto: profimedia.cz

I to, co nosíte doma, je třeba vybírat pečlivě a s citem. Udělejte sobě i svému protějšku radost a pořiďte si hedvábné nebo saténové pyžamo, ve kterém se budete cítit jako bohyně. 

Než si začnete vybírat z krásných pyžam a košilek, je třeba upozornit na rozdíl mezi hedvábím a saténem. Na první pohled si určitě všimnete rozdílu v ceně. Hedvábné noční oblečení je dražší, protože se jedná o čistě přírodní materiál (nejluxusnější na světě). Je nutné s ním zacházet velmi opatrně – ruční praní, šetrné sušení. Oproti tomu satén (neplést s hedvábným saténem) jsou textilní vlákna vyrobená chemickým procesem, která hravě snesou i automatickou pračku. Umělý satén poznáte na první pohled, protože je mnohem lesklejší než hedvábí. 

Pokud pro vás materiál nehraje při výběru velkou roli, rozhodujte se podle střihu. V případě, že víte, že už od půlky září každoročně chodíte doma obalená v huňaté dece, asi by pro vás krátká košilka se špagetovými ramínky nebyla to pravé. Nejlépe vám bude v pyžamu s dlouhými nohavicemi a košilovým vrškem, které je stejně rafinované a slušivé jako košilka. Jestliže si nepotrpíte na košilky, vsaďte na kraťásky ozdobené krajkou, ke kterým můžete střídat tílka, trička i košile s rukávem. 

Teď už záleží jen na vás, jakému materiálu dáte přednost. V ložnici ale rozhodně uděláte parádu jak v hedvábné košilce, tak i v saténovém pyžamku. 

Vybírejte v naší galerii: 

Fotogalerie

17 fotografií

 

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy