Pozitivní jarní inspirace: Co se nosí ve vylidněné Paříži?

19. března 2021 • 06:00
Street style v Paříži • Foto: Profimedia.cz

Covid módu nezastaví, je totiž prostředkem pokroku a dává nám vizi do budoucna, kterou teď nutně potřebujeme. A tak i když byl pařížský fashion week utlumen do digitální formy, jeho street style stejně aspoň na chvíli ožil – barvami, úsměvy a také zajímavými lokacemi, které na vás dýchnou tou správnou jarní atmosférou. 

Prázdná Paříž a pomalejší tempo – má to něco do sebe. Protože se většina přehlídek letos konala jen on-line, odpadlo tím hektické přebíhání z jedné na druhou. Obava, že tím přijdeme o veškerý street style, který má mnohdy větší vliv na aktuální trendy, se ale nenaplnila. Naopak, ti, kteří do ulic ve svých outfitech nakonec vyrazili, měli na pózování mnohem víc času a současně si mohli zvolit lokace, které jsou fotogenické téměř jako v seriálu Emily v Paříži. 

Balerínky – Něžné botky se staly hitem díky Audrey Hepburn a Brigitte Bardot

Následující outfity vynikají jak nápaditostí, tak i civilností. Většinu z nich byste mohla na ulici v Paříži klidně potkat i mimo fashion week. Mají v sobě pověstnou nenucenou eleganci, ale i jarní náboj, který teď všechny potřebujeme. A fajn je, že nejsou přehlídkou toho nejnovějšího, ale také kousků, které měly premiéru už před pár lety (jako třeba lodičky J'Adior s otevřenou patou). 

Street style v Paříži Street style v Paříži Autor: Profimedia.cz

Fotogalerie: Co se nosí ve vylidněné Paříži?

Fotogalerie

20 fotografií

Klíčová slova:  street stylePařížInspirace
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy