...

... Zdroj: Instagram @sabinasocol

Plavky, které to letos na Instagramu vyhrály na plné čáře. Pořídila jste si je také?

Půlka prázdnin pomalu za námi a módní influencerky na Instagramu už mají jasno! Tohle jsou plavky, ve kterých se nejradši ukazují u moře. 

S vysokým pasem

Retro si definitivně podmanilo letošní léto, a jakkoli kalhotky s vysokým pasem nejsou ničím novým, letos patřily k nejoblíbenějším trendům na Instagramu. Přidejte k tomu vintage květinový nebo vichy vzor a máte dokonalou iluzi 50. let.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Still couldn’t chose 🙈🤷🏼‍♀️ (1,2,3 or 4?)

Příspěvek sdílený Sabina Socol (@sabinasocol),Kvě 4, 2019 v 9:31 PDT

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Ciao Puglia 🇮🇹 I wait almost a year to come back, this place reflects only love... relaxation... peace and genuine energy! #italiandays @marysia . . . #vikyandthekid #swimwears #helloItaly #puglia_love #bikinilife #influencer_de #familyfirst #fashionlifestyle #fashionistas #influencer_de #fashionlooks #ilovefashion #italianvacations #italiantrip #italy🇮🇹

Příspěvek sdílený Viktoria Rader (@vikyandthekid),Čen 17, 2019 v 10:54 PDT

Pokračování 2 / 3

Ve stylu Pretty Woman

O slovo se letos výrazně hlásí také devadesátky, a to především díky speciálnímu strečovému, ale současně zvrásněnému materiálu, který si pamatujeme právě z této dekády. Proslavila se jím a do módy ho po třiceti letech vrátila značka Hunza G, která mimo jiné stojí za ikonickými šaty Julie Roberts, kterými se ve filmu Pretty Woman snaží svést Richarda Gerea.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Boating 🛥 @hunza.g #gifted

Příspěvek sdílený Rosie HW (@rosiehw),Čen 13, 2019 v 11:09 PDT

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Same Same but different ✌🏼

Příspěvek sdílený Jeanette (@_jeanettemadsen_),Čec 15, 2019 v 11:36 PDT

Pokračování 3 / 3

Jednodílné

Další důkaz, že letošnímu létu vládne cudnost a praktičnost. Jakkoli může modelka Emily Ratajkowski motat své tělo do komplikovaných šňůrkových bikin, módní influencerky a nejen ony dávají přednost přímočarosti jednodílných plavek.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Blooming in the field 🌼🌼🌼 @toryburch #torystories

Příspěvek sdílený Jeanne (@jeannedamas),Dub 3, 2019 v 12:42 PDT

Zobrazit příspěvek na Instagramu

La Dolce Vita indeed!!! I’m partnering with @loft, did you know that they make swim now!? I’ve been wearing this suit a lot on my trip. Great support and good coverage if you want it! It’s also available through a size 26:) And since you know I love getting you perks, @loft is giving away one $500 gift card so you can outfit your vacation/staycation/beach/pool day this summer in style. To enter, make sure you are following me and @loft and tell me what item you MUST bring on vacation! #loftlove . . . *NO PURCHASE NECESSARY TO ENTER OR WIN. A PURCHASE WILL NOT INCREASE YOUR CHANCES OF WINNING. Sweepstakes runs from July 23, 2019, at 12:01 a.m. ET and ends July 26, 2019 at 11:59 p.m. ET. Open to permanent legal residents of any 1 of the 50 US or DC who are 18+ and age of maj. Entry posts must be a comment to this Influencer’s post & follow this Influencer and follow @LOFT. Winner picked at random. Void where prohibited by law. SUBJECT TO FULL OFFICIAL RULES at https://www.loft.com/cat2190008 Odds depend on # of entries recv’d. One winner will receive one $500 LOFT gift card. Total ARV $500. Sponsor: ANN, INC., 7 Times Square, New York, NY 10036. This promotion is in no way sponsored, endorsed, or administered by Instagram, LLC

Příspěvek sdílený Katie Sturino (@katiesturino),Čec 23, 2019 v 10:00 PDT