O kom se bude mluvit? České módní talenty, které doporučujeme sledovat

Mají jen něco málo přes tisíc sledujících, ale přesto se o nich v módních kruzích ví. Chcete být v obraze? Představujeme vám tři zajímavé módní projekty či značky, které mají nakročeno stát se příští velkou věcí. Anebo minimálně niche záležitostí pro lidi, kteří milují módu.

Honzíková

Marie Honzíková plete pod značkou Honzíková čepice, balaklavy, límečky s bambulkami, vesty i svetry. A to všechno s přístupem designérky, která ví, co chtějí její mladí zákazníci nosit: barvy, vzory, kvalitu, lokální a osobitý produkt. Docílila toho třeba u signature svetru, který nazvala Barbarina a který bezpečně poznáte podle asymetrického copánkového vzoru. Cool status stvrzuje i spolupráce se značkou LAFORMELA, pro jejíž loňskou kolekci upletla stylové kukly a kulichy.

TIP NA VIDEO: Jak pečovat o vlněný svetr?

Letos před Vánocemi ale nejvíc rozvířila sociální sítě spolupráce Honzíkové s Ivanou Kocmanovou, výtvarnicí, která tvoří okouzlující výšivky pod značkou BRO. (doporučujeme rovněž sledovat). Jde o jednoduchý bílý mohérový svetr s červeným vyšívaným nápisem I'll Kiss You Whenever You Want. No řekněte, viděli jste letos hezčí vánoční svetr? Kromě finálních produktů nabízí Marie Honzíková i materiály – pod značkou Föa (název znamená pohádka) u ní najdete pletací příze vlastní výroby. Jestli si tedy na podobný svetr troufáte sama, tak neváhejte!

Loading
Loading